-3.4 C
Panevėžys
Sekmadienis, 23 vasario, 2025

Užpultas BMW sėdėjęs panevėžietis



Jaunas vyras, sėdėjęs savo automobilyje Panevėžio r., buvo užpultas nepažįstamųjų, kurie per atidarytą langą jam spyrė, pripūtė dujų į akis bei apiplėšė.

25-erių panevėžietis pranešė, kad šeštadienį, rugpjūčio 13 d., apie 1 val., Panevėžio rajone, Krekenavos seniūnijoje, prie jo automobilio „BMW 316“, kuriame jis sėdėjo, priėjo nepažįstamas asmuo ir per atidarytą langą pripūtė dujų jam į akis, po to atidaręs dureles spyrė vieną kartą į krūtinę, o jam išlipus iš automobilio, nepažįstamas asmuo iš automobilio spynelės pagrobė raktus, magnetolos dangtelį, USB raktą ir pasišalino.

Policijos duomenimis, nuostolis 70 eurų.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Galingas ir lengvas: pristatytas dinamiškas universalas „BMW M3 CS Touring“

JP Redakcija

Sulaikyta jaunuolių grupė rengusi užpuolimus prieš užsieniečius

JP Redakcija

„BMW M5 Touring“ – daugiau vietos ir erdvės kasdienėms kelionėms

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads