23.9 C
Ketvirtadienis, 19 rugsėjo, 2024

Tarptautiniame rankinio turnyre panevėžiečiai užėmė prizines vietas

AutoriusJPFotoORGANIZATORIŲ

Panevėžyje vyko XXVIII tarptautinis rankinio turnyras „Panevėžio taurė 2024“, kuriame su stipriausiais šalies bei užsienio žaidėjais varžėsi ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

„Šis turnyras yra labai vertinamas rankininkų, į ji nori patekti daugelis komandų, tad sudarant žaidėjų tvarkaraštį pirmenybė teikiama pajėgiausioms, prizines vietas užimančioms komandoms. Ką tik praūžus turnyrui matome, kad viskas vyko sklandžiai, komandos džiaugiasi puikiai organizuotomis varžybomis. Visiems žaidėjams tai buvo geras pasiruošimas naujam rankinio sezonui bei puikus tramplynas siekti asmeninių rezultatų“, – kalbėjo Panevėžio sporto centro rankinio treneris Valdemaras Burba.

Merginos varžėsi U14 ir U16, vaikinai – U12, U14, U15, U16 ir U18 amžiaus grupėse. Visose grupėse žaidė ir Panevėžio sporto centro rankininkai, Panevėžiui atstovavo 7 komandos – 2 merginų ir 5 vaikinų.

Geriausiai varžybose sekėsi trenerės Lauros Salamanavičės ugdomai U16 merginų komandai, kuri užėmė antrąją vietą. Naudingiausiomis šios komandos žaidėjomis tapo Gytė Mackevičiūtė ir Gabrielė Morkūnaitė.

Trečiąją vietą iškovojo trenerio Mindaugo Barzdenio treniruojama U15 vaikinų komanda. Naudingiausiu šios komandos žaidėju išrinktas Ignas Karčiauskas.

Varžybose ketvirtas vietas iškovojo U14 merginų bei vaikinų, U16 ir U18 vaikinų komandos.

U14 merginų komandos naudingiausiomis žaidėjomis tapo Aistė Sapkaitė ir Delija Lesauskaitė, U14 vaikinų – Paulius Krulikauskas, U16 vaikinų – Dovydas Koganas, U18 vaikinų – Ernestas Guogis.

Pačių mažiausiųjų U12 amžiaus grupės berniukai užėmė aštuntą vietą. Naudingiausiai šioje komandoje žaidė Kristupas Vėta.

Varžybose iš viso dalyvavo 44 komandos, iš kurių į Panevėžį kovoti atvažiavo 12 estų bei 9 latvių komandos. Iš viso turnyre varžėsi 660 rankininkų, kurie rungtyniavo 4 sporto bazėse. Kiekvienoje grupėje žaidė po 6 komandas, buvo sužaistos 122 varžybos.

Panevėžio sporto centre rankinio sporto šaką lankančius moksleivius ugdo šeši treneriai: Valdemaras Burba, Sergejus Sokolovas, Aldona Šlėktienė, Mindaugas Vėta, Laura Salamanavičė ir Mindaugas Barzdenis.

Panevėžio sporto centro rankininkai tarptautiniame turnyre iškovojo antrąją vietą