1.1 C
Panevėžys
Trečiadienis, 5 vasario, 2025

Šildymo sezoną skelbia Šiauliai, o Vilnius, Kaunas, Klaipėda dar svarsto

AutoriusIgnas Jačauskas (bns)
Fotofreepik.com

Šildymo sezoną nuo pirmadienio pradėjus Panevėžiui, prie jo prisijungė Šiauliai, kiti didmiesčiai šią savaitę to daryti dar neplanuoja.

Šiaulių administracijos direktoriaus įsakymu šildymas visiems vartotojams bus pradėtas ne vėliau nei nuo ketvirtadienio, biudžetinės įstaigos, globos ir slaugos namai šildomi jau nuo praėjusios savaitės.

Kauno ir Klaipėdos savivaldybių atstovai BNS informavo, kad šildymo šią savaitę pradėti neplanuojama. To taip pat neketina daryti ir Vilnius – apie šildymo sezono pradžią, taip pat apie tai, kokios paramos galima tikėtis, sostinės valdžios atstovai tikisi pranešti ketvirtadienį.

Nuo pirmadienio centralizuotą šildymą tiekti pradėjo ir Jonavos, Kelmės, Pasvalio, Jurbarko rajonų bei Kalvarijos savivaldybės, prie jų šią savaitę prisijungs Tauragės, Vilkaviškio Anykščių, Marijampolės, Kėdainių rajonai ir kai kurie kiti miestai bei rajonai.

Panevėžio rajono, Šalčininkų, Rietavo, Rokiškio rajonų ir dalis kitų savivaldybių šildyti ne tik biudžetines įstaigas, bet ir gyvenamuosius namus pradėjo nuo praėjusios savaitės, Pagėgių savivaldybė – jau nuo spalio 1-osios.

Dalis savivaldybių iki šiol šildymą įjungė tik ugdymo, gydymo, slaugos ir globos įstaigoms.

Pradėdamos šildymą, savivaldybės įprastai vadovaujasi rekomendacija, kad tris paras iš eilės vidutinė paros temperatūra turi būti žemesnė nei 10 laipsnių.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

VERT: vidutinė centralizuotos šilumos kaina vasarį didėja mažiau nei 1 proc.

JP Redakcija

Panevėžyje už šildymą daugiausiai moka Marijonų, Savitiškio, Nemuno ir Staniūnų gatvių gyventojai

JP Redakcija

„Panevėžio energija“ pasakė, kiek panevėžiečiams kainuos šiluma ir karštas vanduo vasario mėnesį

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads