Seimo Pirmininkė sveikina su Tėvo diena

Autoriusjp
Fotobns
V. Čmilytė-Nielsen. 

Birželio 6 d., minėdama Tėvo dieną, Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sveikina visus Lietuvos tėčius.

„Vertinkime ir branginkime savo tėčius, prisiminkime ir pagerbkime jau išėjusius. Tėvystė – tai atsakingas darbas, reikalaujantis kantrybės, atsidavimo ir begalinės meilės. Raskime laiko ne tik šiandien, bet ir kiekvieną dieną padėkoti Tėčiams už supratingumą ir palaikymą, juoką ir padrąsinimus.

Tėvo dienos proga nuoširdžiai sveikinu visus Tėčius, linkiu Jums stiprybės ir sveikatos, būkite mylimi ir laimingi. Tegul kiekviena akimirka, praleista su savo artimaisiais, būna ypatinga“, – sveikindama teigia Seimo Pirmininkė.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

G. Nausėda su šv. Kalėdomis pasveikino sentikius ir stačiatikius

JP Redakcija

Laikinai Panevėžio miesto mero pareigas einantis P. Luomanas: „Tegul ateinantys metai bus kupini laimės akimirkų, šviesių minčių ir prasmingų darbų“

JP Redakcija

Naujųjų proga sveikinantis G. Nausėda: tegul 2025-ieji būna dosnūs pergalių visai Lietuvai

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads