-2.7 C
Panevėžys
Sekmadienis, 23 vasario, 2025

Seimo nario B. Matelio sveikinimas Kovo 11-osios proga

AutoriusJP
FotoFREEPIK.COM, ASMENINIS ALBUMAS
B. Matelis.

Jau daugiau kaip tris dešimtmečius Laisvė yra mūsų kasdienybė. Esame laisvi skirtingai mąstyti, laisvi išsakyti savo nuomonę, laisvi gyventi taip, kaip norime ir mokame, laisvi kurti tokią valstybę, apie kurią svajojame.

Kovo 11-osios proga noriu palinkėti, kad taip būtų visada, kad turėtume ryžto apginti savo valstybę ir Laisvę, jeigu to reikėtų. Pakilios jums nuotaikos šią šventinę dieną!

Bronislovas Matelis, LR Seimo narys

Apmokėta iš Seimo nario B. Matelio parlamentinei veiklai skirtų lėšų.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

G. Nausėda su šv. Kalėdomis pasveikino sentikius ir stačiatikius

JP Redakcija

Laikinai Panevėžio miesto mero pareigas einantis P. Luomanas: „Tegul ateinantys metai bus kupini laimės akimirkų, šviesių minčių ir prasmingų darbų“

JP Redakcija

Naujųjų proga sveikinantis G. Nausėda: tegul 2025-ieji būna dosnūs pergalių visai Lietuvai

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads