Seimo komitetas – už tai, kad greičio matuoklių įrengimas būtų įtvirtintas įstatyme

AutoriusBNS
FotoDELFI

Seimo Ekonomikos komitetas bendru sutarimu pritarė įstatymo pakeitimams, nustatantiems greičio matuoklių įrengimo keliuose tvarką.

Komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius sako, kad dabartinė praktika yra ydinga, nes už visą procesą – tiek matuoklių parinkimą, skaičių, išdėstymą, įrengimą, priežiūrą, kontrolę ir kita – atsakinga viena institucija – Lietuvos automobilių kelių direkcija, pranešė Ekonomikos komiteto biuras.

Todėl Seimo nariai inicijavo Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pakeitimus, kuriais siūloma detalizuoti matuoklių įrengimo tvarką.

Komiteto nuomone, pastaraisiais metais kilęs jų įrengimo bumas nėra vienintelė ir neatidėliotina priemonė, siekiant užtikrinti saugų eismą keliuose.

Kelių direkcija trečiadienį pranešė stabdanti visus greičio matuoklių pirkimo konkursus, kuriems įgyvendinti buvo skirta 2 mln. eurų, Be to, bus tobulinama matuoklių įrengimo tvarka.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

R. Budbergytė „Nemuno aušros“ pirmininko retoriką laiko nepriimtina: koalicijos taryboje tai R. Žemaitaičiui tiesiai pasakysime

JP Redakcija

F. Jansonas: kalbėjimas apie švelnėjančią R. Žemaitaičio retoriką po rinkimų buvo klaida

JP Redakcija

Seimo nariai siekia panaikinti galią savivaldybėms užkardyti susirinkimus

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads