Raseinių rajone sulaikytas nelegaliai šautuvą turėjęs vyras

AutoriusBNS
FotoBNS


Raseinių rajone sekmadienį sulaikytas nelegaliai šautuvą turėjęs vyras.

Kaip pranešė Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, sekmadienio vakarą, apie 18 val. Raseinių rajone, Lenkelių kaime, Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai sulaikė ir perdavė policijos pareigūnams 50-metį vyrą. Jis su savimi turėjo nelegaliai laikomą graižtvinį šautuvą, kurio modelis nustatinėjamas, su optiniu taikikliu ir LR22 kalibro šoviniu.

Ginklas ir šovinys paimti.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio rajone medžiotojai rado seną šautuvą

JP Redakcija

Šalčininkų rajone vyras savo pirtyje per konfliktą ėmė šaudyti pistoletu

JP Redakcija

Policija iš vyro buto paėmė pneumatinį šautuvą

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads