-4.5 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 20 vasario, 2025

Premjeras: sienos su Rusija saugumas stiprėja



Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis šiandien lankėsi Klaipėdos, Šilutės ir Pagėgių savivaldybėse. Premjerui pristatyta Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų užkardos atnaujinta techninės kontrolės ir stebėjimo sistema. Ministras pirmininkas pasidžiaugė, kad pasienio ruožas saugomas efektyviau.

„Džiugu, kad siena yra stiprinama, saugumas didėja, o kontrabandos stabdymui taikomos priemonės tikrai veikia. Į tai numatomos papildomos investicijos, atsiras stebėjimas, kuris praktiškai leis išvengti nelegalių sienos kirtimų visos Lietuvos pasienio ruožuose“, – sakė S. Skvernelis.

Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų pasienio užkardos techninės kontrolės stebėjimo sistema buvo įrengta 2007 metais PHARE projekto lėšomis ir atnaujinta 2017 metais ES Išorės sienos fondo lėšomis (investuota 1,1 mln. eurų).

Ministras Pirmininkas taip pat apsilankė Šilutės rajono savivaldybėje, kur nagrinėjo užliejamų kelių klausimą ir aptarė Vyriausybės paramą, sprendžiant šią problemą.

Lankydamasis Klaipėdos rajono savivaldybėje premjeras S. Skvernelis aptarė daugiafunkcio sporto centro statybą Gargždų mieste bei vietinių kelių modernizavimo ir plėtros finansavimo modelį.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

G. Paluckas: vystysime gynybos pramonę pasitelkiant vietos ir užsienio kapitalą

JP Redakcija

G. Paluckas teigia, kad artimiausiu metu bus inicijuojamas bendras Baltijos šalių vizitas į JAV

JP Redakcija

G. Paluckas: minimalus atlyginimas turėtų augti tiek, kiek tai galėtų „pakelti“ verslas

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads