1.3 C
Panevėžys
Trečiadienis, 26 vasario, 2025

Popiežius ilgisi kelionių traukiniu

AutoriusViljama Sudikienė (DPA)
Fotoepa-elta
Popiežius Pranciškus.

Popiežius Pranciškus ilgisi praėjusių laikų, kai dar galėjo keliauti traukiniu.

„Visada mėgau keliauti viešuoju transportu. Tai būdas būti tarp žmonių, jausti jų šilumą ir rūpesčius“, – Italijos valstybinio geležinkelio mėnraščiui „Freccia“ sakė 87 metų Katalikų bažnyčios vadovas.

Būdamas moksleivis, jis kasdien keliaudavo traukiniu iš vieno Argentinos sostinės Buenos Airių rajono į kitą. „Šiandien tai vienas dalykų, kurių labiausiai pasiilgau“, – sakė Pranciškus. Argentinoje gimęs popiežius yra silpnos sveikatos ir retai išvyksta iš Vatikano. Dabar jis dažnai sėdi neįgaliojo vežimėlyje.

Pranciškus dažnai apvažiuoja Šv. Petro aikštę atviru papamobiliu. Į susitikimus Romoje jis dažniausiai vyksta automobiliu. Ilgesnėms kelionėms pasikliauja specialiu Italijos oro linijų bendrovės „ITA Airways“ lėktuvu arba, kaip praėjusį savaitgalį lankydamasis Venecijoje, sraigtasparniu.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Vatikanas: sunkiai sergantis popiežius ramiai praleido naktį

JP Redakcija

Vatikanas: sunkiai sergantis popiežius Pranciškus naktį gerai ilsėjosi

JP Redakcija

Vatikanas: kritinės būklės popiežius praleido ramią naktį

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads