Po vasaros atostogų grįžę panevėžiečiai imtynininkai iškovojo auksą

AutoriusJP
FotoORGANIZATORIŲ


Panevėžio sporto centro imtynininkai varžėsi Panevėžyje vykusiose Lietuvos vaikų (U13) ir jaunių (U17) graikų-romėnų imtynių žaidynėse. U13 amžiaus grupėje dalyvavę sportininkai iškovojo 2 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos medalius, U17 žaidynėse sportininkai laimėjo 2 aukso ir 4 bronzos medalius.

„Varžybose puikiai sekėsi trylikamečiams Mykolui Kazėnui ir Nojui Klišiui, kurie kovojo vyresniųjų grupėje – U17 – ir pelnė šių žaidynių nugalėtojų titulus. Neblogai sekėsi ir kitiems sportininkams, tik kai kuriems koją pakišo jaudulys. Be to, sportininkams tai buvo pirmos varžybos po vasaros atostogų“, – teigė Panevėžio sporto centro graikų-romėnų imtynių treneris Marius Baranauskas.

Panevėžio sporto centro komanda U13 žaidynėse užėmė garbingą trečiąją komandinę vietą, o jungtinė Panevėžio sporto centro ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komanda U17 žaidynėse iškovojo antrąją vietą.

Kitą savaitgalį Panevėžyje vyks Lietuvos U15 ir U20 graikų-romėnų imtynių žaidynės,  kuriose keletas sportininkų pirmą kartą išbandys jėgas U20 metų grupėje.

„Sportininkai jaudinasi, kad teks kovoti su daug vyresniais už save, tačiau kiekvienos varžybos – tai didžiulė patirtis. Be to, pamatysime, kurie sportininkai yra itin stiprūs ir gali varžysis su vyresniais už save“, – sako M. Baranauskas.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Tarptautiniame imtynių turnyre panevėžietis M. Bakanovas iškovojo bronzą

JP Redakcija

Šimtmečio turnyre panevėžiečiai iškovojo aukso ir bronzos medalius

JP Redakcija

R. Sargūno sporto gimnazijos imtynininkai – „Panevėžys Open 2024“ čempionai

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads