Per policijos reidą Babtuose sustabdytas vairuotojas įpūtė 4,15 prom.

AutoriusELTA
FotoBNS


Šeštadienio popietę Babtuose policijos pareigūnams įkliuvo sunkiai apgirtęs vairuotojas.

Kaip pranešė Kauno apskrities policija, neblaivus 2001 metais gimęs vyras policijos pareigūnų buvo nustatytas apie 16.30 val. Mokyklos gatvėje.

Kaip pareigūnams prisipažino „BMW“ vairuotojas, prie automobilio vairo jis sėdo, nors dar prieš pusvalandį buvo vartojęs alkoholinius gėrimus.

Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 4,15 prom.

Praėjusią savaitę Kelių policijos pareigūnams vykdžius priemones Kaune, Kauno, Kaišiadorių Kėdainių ir Jonavos rajonuose, išaiškinta 20 neblaivių vairuotojų. Policijos duomenimis, jų girtumo laipsnis svyravo nuo 0,46 prom. iki 1,12 prom.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Pasienio su Baltarusija ruože sučiuptas visiškai girtas šalčininkietis

JP Redakcija

Kaune neblaivus vyras į policijos automobilį metė plytą

JP Redakcija

Girtas prie vairo įkliuvęs „SOS Ukraine“ vadovas D. Vitkauskas negalės vairuoti pusantrų metų

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads