-0.1 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 6 vasario, 2025

Pasienyje su Baltarusija apgręžti penki neteisėti migrantai

Autoriusbns
Fotobns

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžti penki neteisėtai sieną bandę kirsti migrantai, antradienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje pirmadienį fiksuoti 26 bandymai neteisėtai kirsti sieną, Lenkijos pareigūnai sekmadienį pasienyje su Baltarusija apgręžė 44 asmenis.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti daugiau nei pustrečio tūkstančio netesėtų migrantų.

Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, dėl jo Vakarai kaltina Minsko režimą.

Tuomet iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.

Per šį laikotarpį Lietuvos pasieniečiai migrantus apgręžė daugiau nei 20 tūkst. kartų.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

VSAT: sustiprinus sienos apsaugą sumažėjo kontrabandos iš Baltarusijos srautai

JP Redakcija

Kontrabandininkai bandė automobiliu pervažiuoti pasienietį, šis panaudojo ginklą

JP Redakcija

JAV grasinant deportuoti migrantus, Lietuva nesulakė piliečių prašymų padėti

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads