Panevėžio miesto savivaldybėje rytoj posėdžiaus Mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais laiko ribojimo komisija. Jos darbotvarkėje trys klausimai – svarstys gyventojų skundą dėl ĮI R. Zuopelienės baro Staniūnų g. 79A ir dėl Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento patikrinimo bendrovių „Gustauta“ bei „Amalkena“ valdomuose alaus baruose.
Mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais laiko ribojimo komisijos narė Miesto plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Normantienė naujienų portalui JP patvirtino, kad komisija svarstys tuos klausimus.
„Gautas gyventojų skundas dėl R. Zuopelienės baro, veikiančio Staniūnų g. 79A. Be to, komisija svarstys dar dviejų įstaigų veiklą, kurias patikrino Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas. Tai baras priklausantis bendrovei „Gustauta“ Beržų g. 34 ir bendrovės „Amalkena“ baras Kaipėdos g. 79C“, – pristatė komisijos posėdžio darbotvarkę V. Normantienė ir teigė:
„Kol kas negalime pasakyti, kad šioms įstaigoms bus apribotas alkoholinių gėrimų pardavimo laikas. Tai tik svarstymas ir tik po jo paaiškės, kokį sprendimą priims komisija.“
Pasiteiravus, kokios naujienos dėl Senamiesčio gatvėje veikiančio „Tauros lofto“ veiklos, Miesto plėtros skyriaus vyriausioji specialistė V. Normantienė pasakojo:
„Metų pradžioje buvo atliktas triukšmo matavimo tyrimas. Tyrimo rezultatai – triukšmas neviršija leistinos ribos. Šiuo metu įstaiga nedirba, bet rudenį vėl atsidarys. Tikriausiai vėl bus skundų dėl „Tauros lofto“ veiklos. Šią įstaigą kone kasmet tenka komisijai svarstyti.“