-0.8 C
Panevėžys
Antradienis, 25 vasario, 2025

Panevėžyje automobilį statęs vairuotojas nesitikėjo tokios vietinių reakcijos



Antradienį, kai dar nebuvau perskaitęs straipsnio apie įžūlius kaimynus Tauragėje, kurie „privatizuoja“ automobilių statymo vietas prie daugiabučių namų, visiškai panašus atvejis man įvyko Panevėžyje, kur lankiausi kelias dienas atvykęs iš kito miesto.

Kai kieme atbuline eiga stačiau savo automobilį į kažkieno „VIPinę“ vietą, kaip tik atlėkė automobiliu tos vietos „savininkas“ ir užkirto kelią. Išlipus aiškintis, kaip suprasti tokį elgesį, buvau informuotas, kad kažkokiu vietinių susitarimu, o tiksliau tokiais pat agresyviais būdais automobilių vietos yra užimtos, ir man buvo nurodyta važiuoti kitur.

Taip nukenčia ne tik besisvečiuojantys, bet ir labiau pakantūs to paties namo gyventojai, nes visiems vietų, regis, nebeužtenka. Ir niekada nežinai, ar kitas kaimynas vėl „mandagiai“ neparodys, kad užėmei jo vietą. Aišku, kad problema dėl automobilių vietų kiemuose seniai egzistuoja.

Bet toks agresyvus neteisėtas kaimynų elgesys turi būti valdomas, o ypač kai tyčia padaroma žala blogoje vietoje pastatytam automobiliui. Pasigirstant daugiau tokių atvejų įvairiuose miestuose, tai tampa masiniu nusikalstamu reiškiniu. Argi mes vėl grįžtame į praėjusio amžiaus paskutinio dešimtmečio gaujų savivalės laikus?

Civilizuoti gyventojai, nepageidaujantys, kad jų kieme stovėtų svetimi automobiliai, įsirengia pakeliamąjį užtvarą, ar bent jau ženklą „Privati valda“, arba supranta, kad tikimybė rasti laisvą vietą visiems yra vienoda.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė.

DELFI-logo-01


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Auksinės vairuotojų taisyklės: kokios ilgametės išminties niekada nepakeis technologijos

JP Redakcija

Prieš pasaulinę premjerą atskleista inovatyvi elektromobilio „Kia EV4“ išorė

JP Redakcija

Ar ilgalaikė garantija yra svarus argumentas pirkti automobilį?

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads