-2.1 C
Panevėžys
Antradienis, 25 vasario, 2025

Panevėžio rajono vaikai Palangoje susitiko su prezidente



Panevėžio rajono vaikai jau antrą vasarą iš eilės dalyvavo Palangos miesto savivaldybės inicijuotoje socialinėje akcijoje „Pasveikink jūrą Palangoje“. 10 vaikų 7-12 metų amžiaus iš sunkiau besiverčiančių šeimų apsilankė Palangoje. Palangoje praleistas savaitgalis neabejotinai taps vienu iš įsimintiniausiu per visas vasaros atostogas daugumai vaikų, nes šį šeštadienį jie pirmą kartą pamatė jūrą.

Trumpai pasimokę žaismingų šokio judesių, sudalyvavę piešinių parodoje, mažieji dalyviai, lydimi juos prižiūrinčių suaugusiųjų ir žaismingai nusiteikusių animatorių kurorto gatvėmis ėjo prie jūros. Pirmoji didelė staigmena vaikų laukė Jūratės ir Kastyčio skvere – čia socialinės akcijos „Pasveikink jūrą Palangoje“ dalyvius pasitiko šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Prezidentė pasidžiaugė, kad vaikai turi galimybę pamatyti jūrą. Atsidėkodami Prezidentei, vaikai šalies vadovei įteikė vasarinių gėlių puokštę. Trumpai pasidžiaugę muilo burbulų pramogomis bei pašokę jau išmoktą šokį, vaikai susitiko su jūra.

Spindinčios mažųjų akys, nesuvaidintos emocijos ir šypsenos pirmą kartą išvydus jūrą – tokia socialinės akcijos „Pasveikink jūrą Palangoje“ dalyvių nuotaika atsispindėjo ir bendroje nuotraukoje, kurioje ant jūros tilto visi vaikai įsiamžino kartu su šalies Prezidente D. Grybauskaite bei Palangos miesto meru Š. Vaitkumi.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Suteikite vaikui šeimą – kurkite šeimyną Panevėžyje

JP Redakcija

Šauliškose žiemos stovyklose – beveik 900 moksleivių

JP Redakcija

Vaikų peršalimo ligos: ką daryti, kai jūsų atžala iš darželio ir vėl parsineša slogą?

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads