-3.5 C
Panevėžys
Pirmadienis, 24 vasario, 2025

Panevėžio rajono savivaldybėje neįgaliesiems įrengiamas liftas

Autoriusraimonda mikučionytė
Fotoerikas laužadis


Panevėžio rajono savivaldybė vykdo įvairius remonto darbus. Remontuojama ne tik Savivaldybės posėdžių salė, kur vykdavo Tarybos posėdžiai, bet remonto darbai vyksta ir rajono gimnazijose, progimnazijose, lopšeliuose-darželiuose, kultūros centruose. Rajono savivaldybėje atsiras netgi liftas, skirtas neįgaliesiems.

Savivaldybės Ūkio skyriaus vedėja Jolita Lukoševičienė paaiškino, kad posėdžių salės remonto darbai mažos vertės ir buvo skelbiamos apklausos pirkimas.

„Apklausos pirkimas buvo paskelbtas 2023 metų spalio 30 dieną, o vokai su pasiūlymais atplėšti tų pačių metų lapkričio 10 dieną. Gauti trys pasiūlymai ir laimėtojais paskelbti ūkio subjektų grupė UAB „Glorita“ ir UAB „Donga“. Su remonto darbų atlikėjais pasirašytos sutartys sumai šiek tiek per 149 tūkstančius eurų. Darbų atlikimo terminas – 9 mėnesiai. Juos baigti planuojama iki rugsėjo pradžios“, – sakė J. Lukoševičienė.

Panevėžio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Algirdas Rimkus papasakojo, kur dar vyksta remonto darbai.

„Rajono savivaldybėje, be posėdžių salės remonto, bus už beveik 140 tūkst. eurų įrengtas liftas neįgaliesiems. Jis bus įrengtas išorėje ir neįgalieji be vargo galės pakilti iki ketvirtojo aukšto“, – pasidžiaugė naujove K. A. Rimkus ir pristatė kitus vykstančius remonto darbus.

„Už nemažą sumą pinigų – 920 tūkst. eurų – įrengiamas Velžio seniūnijoje Dembavoje sporto aikštynas. Ustronėje, prie Knygnešių muziejaus, statomas naujas pėsčiųjų tiltas per Vadaksties upelį už 250 tūkst. eurų. Velžyje jau beveik baigtas statyti lopšelio-darželio priestatas už beveik 500 tūkst. eurų, o prie Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ taipogi statomas priestatas už 500 tūkst. eurų. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija gavo 40 tūkst. eurų remonto darbams, Velžio gimnazija remonto darbus atliks už 45 tūkst. eurų, o Ramygalos gimnazija remontuosis už 30 tūkst. eurų. Raguvos kultūros centras vidaus patalpų remonto darbus atliks už 200 tūkst. eurų. Susakiau pagrindinius darbus už didesnes pinigų sumas, bet remonto darbų atliekama ir daugiau“, – teigė skyriaus vedėjas K. A. Rimkus.


1 komentarai

Dkdkke 2024-07-10 17:24 at 17:24

Biurokratams neuztenka aiksteles miesto centre su slagbaumu. Dar prireike liftu uz tukstancius

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Planuose – Panevėžio rajono savivaldybės pastato renovacija

JP Redakcija

Savivaldybėje vyko Panevėžio K. Donelaičio draugijos susirinkimas

JP Redakcija

Panevėžys jungiasi prie iniciatyvos: Savivaldybės pastatas nušvis oranžine spalva

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads