Panevėžio miesto savivaldybės užsakymu baigta „Žemynos“ progimnazijos stadiono rekonstrukcija. Kitos savaitės pradžioje komisija patikrins apšvietimą ir kamuolių gaudykles. Stadiono pristatymo šventė – balandžio 21 dieną.
Miesto savivaldybės sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis naujienų portalui JP paaiškino, kad „Žemynos“ progimnazijos sporto aikštyno rekonstrukcijos darbai baigti.
„Pats aikštynas jau įrengtas. Vyksta baigiamieji darbai: įrengiamas aikštyno apšvietimas ir baigiamos už futbolo vartų statyti kamuolių gaudyklės. Šios įrangos tinkamumą kitos savaitės pradžioje patikrins komisija, o stadiono pristatymo šventė įvyks balandžio 21 dieną. Tuomet vyks futbolo varžybos, kuriose rungtyniaus Panevėžio ir Trakai B komandos“, – sakė J. Jasiukaitis.
„Žemynos“ progimnazijos sporto aikštyne atsirado nauja futbolo aikštė, atnaujinti bėgimo takai, įrengtos teisėjų vietos ir žiūrovų tribūna, apšvietimas, vaizdo stebėjimo kameros, rekonstruoti arba įrengti lietaus nuotėkų, drenažo tinklai.

Naujai įrengta futbolo aikštė atitinka Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos ar žemesnių čempionatų reikalavimus.
Sporto aikštyno rekonstrukcijos darbus atliko viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi bendrovė „Panevėžio ryšių statyba“. Tam panaudota apie 380 tūkst. eurų, o futbolo aikštės dirbtine danga pagal panaudos pasirūpino LFF.

Šios dangos vertė – apie 150 tūkst. eurų.
„Žemynos“ progimnazijos rekonstruotu stadionu galės naudotis ne tik švietimo įstaigos moksleiviai, bet ir Futbolo akademija, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija, sporto klubai.
Atnaujinta „Žemynos“ progimnazijos stadionas
