ORAI: bus ramiau, bet karštis neatsitraukia

Autoriusjp, meteo.lt
Fotoživilė večiorkutė


Pirmadienio dieną vietomis numatomas trumpas lietus, galima perkūnija.

Vėjas nepastovios krypties, 3–8 m/s. Aukščiausia temperatūra 24–29 laipsniai šilumos.

Antradienį lietaus tikimybė nedidelė. Naktį kai kur rūkas. Vėjas naktį silpnas, dieną besikeičiančios krypties, 4–9 m/s. Temperatūra naktį 12–17, dieną 27–32 laipsniai.

Trečiadienį daug kur trumpas lietus, vietomis su perkūnija. Vėjas pietryčių, pietų, pereinantis į pietvakarių, vakarų, naktį 5–10 m/s, dieną 7–12 m/s. Temperatūra naktį 16–21, dieną 24–29, pajūryje 21–23 laipsniai šilumos.

Hidrologinė situacija

Šalyje stebimas vandens lygio svyravimas, daugiausia kilimas, vietomis iki 21 cm per parą. Numatomas vandens lygio kilimas.

Vandens temperatūra upėse – 18–24, ežeruose – 21–24, Kuršių mariose – 22, Baltijos jūroje – 20–21 laipsnis šilumos.

Daugiau – specialioje JP orų skiltyje.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kovo pradžioje Lietuvoje užfiksuoti šeši aukščiausios oro temperatūros rekordai

JP Redakcija

ORAI: į Lietuvą atkeliauja pokyčiai

JP Redakcija

ORAI: dar pasimėgausime šiluma, tačiau greitai sulauksime orų permainų

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads