2.4 C
Panevėžys
Penktadienis, 28 vasario, 2025

Neringai įjungtas elektros tiekimas



Neringos gyventojams po pusantros paros trukusių remonto darbų penktadienį įjungtas elektros tiekimas.

Elektros perdavimo operatorė „Litgrid“ pranešė, kad darbai atlikti pusdieniu greičiau nei planuota.

Ketvirtadienį ir dalį penktadienio pagrindinėje elektros perdavimą Neringai užtikrinančioje linijoje buvo keičiamos keturios gelžbetoninės atramos ir atliekami paruošiamieji darbai keisti laidams virš Kuršių marių.

Elektros linijos priežiūros darbai pradėti dar pirmadienį ir bus baigti gegužės 12 d.

Be to, kol nebuvo elektros, nebuvo tiekiamas vanduo Preilos, Pervalkos ir Juodkrantės gyvenvietėse. Nidoje buvo tiekiamas tik šaltas vanduo. Juodkrantėje nebuvo tiekiamas ir centrinis šildymas.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Ilgėjančios dienos – proga taupyti elektros energiją: ekspertas dalinasi naudingais patarimais

JP Redakcija

LEA: tarifus per savaitę didino vienas nepriklausomas elektros tiekėjas

JP Redakcija

„Litgrid“: praėjusią savaitę elektros kaina šalyje mažėjo kone trečdaliu

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads