Naujieji metai išmaniai: kaip DI gali padėti sutikti 2025-uosius?

AutoriusJPFotoFREEPIK.COM

Praėjus gražiausioms metų šventėms, daugelio mintys krypsta į Naujųjų metų laukimą. Pirkinių sąrašuose ne tik bengališkos ugnelės ar bloknotai tikslų ir lūkesčių pildymams, tačiau ir nerimas dėl artėjančio vakarėlio. Arnoldas Lukošius, „Tele2“ Inovacijų ekspertas, sako, kad keli dirbtinio intelekto (DI) įrankiai padės užtikrintai žengti į Naujuosius metus.

„Turbūt daugelio namuose sklando įvairios legendos, kaip reikia tinkamai palydėti Naujuosius metus, kad artėjantieji būtų kupini džiaugsmų. Kaip sakoma prietaruose, svarbu ne tik pildyti rezoliucijų ir tikslų sąrašą, tačiau ir paskutiniąją metų dieną surengti puikų vakarėlį tam, kad 2025-aisias nebūtų liūdesio. Kiekvieniems namams DI siūlo puikių sprendimų, kurie užtikrins, kad į Žaliosios medinės gyvatės metus įžengsite pasiruošę“, – sako „Tele2“ Inovacijų ekspertas.

Naujieji metai – naujasis „aš“

Prieš keliaujant pas draugus švęsti Naujųjų metų svarbu ne tik pareflektuoti praėjusius metus, bet išsikelti tikslus bei lūkesčius. „U.S. News and World Report“ atliktame tyrime skelbiama, kad Naujų metų rezoliucijų nesėkmė siekia net 80 proc. Dauguma žmonių praranda ryžtą bei motyvaciją vos po kelių savaičių sausį.

Netapti dar vienos neigiamos statistikos dalimi gali padėti įrankis „ChatGPT“. Šiek tiek pakomunikavus su DI galite gauti patarimų karjeros, asmeninio augimo bei santykių klausimais. Pavyzdžiui, išsakius „ChatGPT“ poreikį, jis gali ne tik padėti išsikelti tikslus, tačiau ir laikytis jų disciplinos. Įsirašę Naujųjų metų rezoliucijas, paklauskite DI „Kaip per 2025 metus šiuos tikslus įgyvendinti?“. Taip pat paklauskite ir apie discipliną – „Kaip išsiugdyti įprotį laikytis tikslų?“.

Vakarėlio idėja su DI

Apie Naujųjų metų sutikimą dažnai žmonės pradeda kalbėti jau gruodžio mėnesio pradžioje. Tačiau dėl įvairių priežasčių jį organizuoti pradeda paskutinėmis akimirkomis. O juk visi žino posakį, kad kaip išlydėsi senuosius metus, tokie bus ir artėjantieji Naujieji metai. Tam, kad vakarėlis pavyktų, pagelbėti gali DI įrankis „Celebrateally“.

Nemokamas idėjų generatorius pateikia unikalių ir įdomių Naujųjų metų šventės idėjų, kurios bus pritaikytos jūsų poreikiams ir pageidavimams. Nesvarbu, ar rengiate nedidelį pasisėdėjimą, ar didelį pobūvį, šventinį vakarą tikrai paversite įsimintinu, svečiams pateikdami inovatyvių idėjų.

„Celebrateally“ pasirinkite, kokio tipo vakarėlį planuojate. DI siūlo rinktis iš tokių konceptų kaip „Intimate Dinner Party“, „Family-Friendly Celebration“ ar „Outdoor Countdown Party“, tačiau šalia jų galite įrašyti ir savo variantą. Vėliau pasirinksite vietą, kokių veiklų tikitės bei nurodysite miestą, kuriame esate.

Visa tai užpildžius, DI sugeneruos ne tik dekoracijų idėjas, teminius žaidimus, bet net ir prie šventinės temos pasiūlys kaip pritaikyti ir užkandžius, desertus.

Sofos kompozitoriai

Naujametinio vakarėlio metu supildėte norų sąrašą, uždegėte bengališkas ugneles bei skaniai pavakarieniavote. Kaip toliau užimti svečius? Pasiūlyti kiekvienam svečiui tapti kompozitoriumi. Jeigu anksčiau DI buvome įpratę naudoti generuojant tekstams, vaizdams, tai šiandien jau galima su šia technologija kurti ir muziką.

Pavyzdžiui, vienas tokių įrankių – programėlė „Suno“, kuri pagal jūsų konkretaus žanro ir temos aprašymą sukurs dainą. „Suno“ galima rasti tiek internete, tiek specialiose „iPhone“ ir „Android“ mobiliųjų programėlių parduotuvėse.

Čia galima apibūdinti norimos muzikos temą, stilių, įtraukti žodžius ir vokalą arba DI įkvėpimui parašyti raktinius žodžius, pavyzdžiui, „Naujieji metai“, „Vakarėlis“, „Draugai“. Atsakydama į užklausą, programėlė pateikia dvi dainas. Tuomet jas galite ne tik pagroti, tačiau atsisiųsti bei dalytis su artimaisiais. Tai puiki idėja belaukiant artėjančių metų – kiekvienas gali išbandyti kompozitoriaus kėdę bei susirungti, kuris parašys geresnę dainą 2025-iesiems metams.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

2025-ųjų technologijų tendencijos: DI agentai ir pasiruošimas gyvenimui be „TikTok“

confident-noyce

Inovacijų ekspertas: kas įsimintino technologijų pasaulyje nutiko 2024-aisiais?

confident-noyce

5 technologijos, be kurių šiandien neišsiverstų Kalėdų Senelis

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau