Mokyklas baigia daugiau kaip 25 tūkst. abiturientų



Šią savaitę Lietuvos mokyklose paskutinį skambutį švenčia 25 tūkst. 558 abiturientai.

Tai panašus skaičius atsisveikinančių su mokykla kaip ir pernai – prieš metus bendrojo ugdymo mokyklas baigė beveik 25 tūkst. dvyliktokų, nurodo Švietimo ir mokslo ministerija.

Abiturientai jau pradėjo laikyti brandos egzaminus, pagrindinė egzaminų sesija mokyklose truks iki birželio 22 dienos.

Norint gauti brandos atestatą, šiemet reikia išlaikyti privalomą lietuvių kalbos ir literatūros bei dar vieną pasirinktą brandos egzaminą.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ŠMSM didinti ugdymą lietuvių kalba tautinių mažumų mokyklose siūlo atsisakant kitų pamokų

JP Redakcija

Per trejus metus ministerija ketina sukurti 2 tūkst. ikimokyklinio ugdymo vietų

JP Redakcija

Kovo 3 d. prasidės mokinių priėmimas į Panevėžio miesto mokyklų 1-ąsias ir 5-ąsias klases

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads