1.3 C
Panevėžys
Trečiadienis, 26 vasario, 2025

LIPFA: pensijų fondai į šalies ekonomiką ir gynybą galėtų investuoti dar 3,6 mlrd. eurų

AutoriusGoda Vileikytė (BNS)
FotoBNS


Antros pakopos pensijų fondai Iki 2028 metų į šalies ekonomiką ir gynybos infrastruktūr galėtų investuoti iki 3,6 mlrd. eurų, jei tam būtų tinkamos sąlygos, sako Lietuvos investicinių ir pensijų fondų asociacijos (LIPFA) vadovas Tadas Gudaitis.

„Tikrai Lietuvoje turime potencialo investicijoms, turime potencialo ekonomikos augimui iš investicijų, kurios yra kaupiamos Lietuvos gyventojų pensijų fonduose, ir matant tą kontekstą, kuriame mes gyvename ir kuris keičiasi taip sparčiai, manome, kad yra svarbu išnaudoti visas galimybes pritraukti lėšas tiek į šalies ekonomiką, tiek į gynybos infrastruktūrą“, – trečiadienį spaudos konferencijoje sakė T. Gudaitis.

„Įsivertinę kontekstą matome, kad Lietuvos pensijų fondai galėtų didinti savo investicijų dalį į Lietuvos ekonomiką, į gynybos infrastruktūrą ir, mūsų skaičiavimais, per artimiausius metus ta suma galėtų didėti 3,6 mlrd. eurų“, – pridūrė jis.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Žinia 65-erių sulaukusiems valstybės tarnautojams: siūlo leisti tęsti tarnybą

JP Redakcija

R. Kuodis: valdančiųjų siūlymai antrosios pensijų pakopos pertvarkai – politinis popsas

JP Redakcija

Vasario pensijos ir išmokos: kai kurie gavėjai sulauks pokyčių

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads