-3.4 C
Panevėžys
Sekmadienis, 23 vasario, 2025

Kineziterapijos klinika „Judesio DNR“ persikėlė į naujas patalpas: čia erdviau ir daugiau paslaugų

AutoriusDOVILĖ BARVIČIŪTĖ
FotoŽIVILĖ VEČIORKUTĖ
Klinikoje dirba kvalifikuota komanda – septyni specialistai, kurie gydys ir konsultuos tam tikras žmonių grupes.

Kineziterapijos klinika „Judesio DNR“, ankščiau įsikūrusi Kranto g. 36, persikraustė į naujas patalpas – Puzino g. 10A. Kineziterapijos klinikos „Judesio DNR“ įkūrėjas Paulius Steponavičius ir jo komanda jau spėjo pajusti naujųjų patalpų pranašumus.

„Įsikūrėme 150 kvadratinių metrų patalpose – jos erdvesnės. Čia įrengti persirengimo kambariai, laukiamasis, atskiri konsultacijų, fizioterapijos, gydomųjų masažų kabinetai, mankštų salė, kurioje specialistai dirbs ne tik su suaugusiais bet ir vaikais ar kūdikiais“, – kalbėjo klinikos „Judesio DNR“ vadovas P. Steponavičius.

„Džiaugiuosi, kad pagaliau atėjo ta diena, labai laukiau, kada galėsime dirbti erdvesnėse patalpose. Dėkoju savo komandai, kuri manimi patikėjo. Taip pat žmonai ir visai šeimai už palaikymą ir supratimą. Be jų paramos nebūčiau to turėjęs“, –  vardijo P. Steponavičius.

Dėmesys kiekvienam

Ilgus metus žmonių fizine sveikata besirūpinantis kineziterapeutas P. Steponavičius taip pat džiaugėsi, kad nuo šiol bus galima dar daugiau skirti dėmesio būtent į individualios kineziterapijos paslaugų teikimą.

„Esame čia, kad užtikrintume kokybę. Mūsų tikslas – kiekvienam pacientui skirti individualų dėmesį. Klinikoje dirba kvalifikuota komanda – septyni specialistai, kurie gydys ir konsultuos tam tikras žmonių grupes. Mūsų komanda nuolat dalyvauja įvairiuose mokymuose, konferencijose, taip siekiam  tobulinti žinias ir eiti koja kojon su naujausiais tyrimais bei technologijomis“, – pasakojo P. Steponavičius.

P. Steponavičius.

Darbas – gyvenimas

Pats P. Steponavičius savo darbui atsidavęs jau keturiolika metų ir yra sukaupęs didelį žinių bagažą. Patyręs savo srities specialistas, Lietuvos sporto universitete įgijo kineziterapijos magistro laipsnį, dirbo krepšinio klube „Lietkabelis“, futbolo komandoje „Panevėžys“.

„Mano darbas – mano aistra, mano gyvenimas, mano pomėgis. Dirbu neskaičiuodamas darbo valandų ir mėgaujuosi kiekviena diena. Suprantama, kartais pavargstu, bet žinia, kad galiu padėti – mane veda į priekį“, – sako klinikos vadovas.

Laukti ilgai nereikės

Kineziterapeutas pastebi, kad visuomenei senstant ir keičiantis gyvenimo įpročiams, sveikatinimo paslaugų poreikis kasmet auga. Vis tik kineziterapijos klinika „Judesio DNR“ nėra sudariusi sutarties su Ligonių kasomis, todėl čia teikiamos paslaugos nėra kompensuojamos.

„Esame privatus sektorius. Norime išlaikyti individualumą, kokybę ir prieinamumą. Kaip žinia, poliklinikose ar ligoninėse pacientams tenka laukti ilgose eilėse. Nesakau, kad klientus galėsime priimti tą pačią minutę, bet dienos ar dviejų bėgyje – būsime pasiruošę. Mūsų tikslas suteikti kokybiškas konsultacijas kuo operatyviau, užtikrinant pilną gydymo paslaugų pasirinkimą, pradedant kineziterapija, gydomaisiais masažais, baigiant fizioterapinėmis procedūromis su pažangiausia medicinine įranga“, – kalbėjo P. Steponavičius.

Kineziterapijos klinika „Judesio DNR“.

„Indiba“ terapija

Naujai duris atvėrusioje kineziterapijos klinikoje „Judesio DNR“ teikiamos individualios konsultacijos, kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų kineziterapijos paslaugos, gydomasis, nėščiųjų, vaikų, vakuuminių taurių, limfodrenažiniai ir giliųjų audinių masažai, elektrostimuliacija, ultragarso, kompresinės terapijos, kinezioteipavimas, sportininkų paruošimas ir kitos paslaugos.

Pasak P. Steponavičius, klinikoje bus naudojama inovatyvi metodika. „Galime pasidžiaugti pacientams galėdami pasiūlyti radijo dažnio terapiją „Indiba“. Lietuvoje tokių aparatų yra vos keli ir esame vieninteliai Panevėžyje teikiantys tokią paslaugą“, – teigė P. Steponavičius.

Šios radijo dažnio terapijos privalumas, ją lyginant su alternatyviomis terapijos rūšimis, yra tai, kad poveikis pajuntamas ypač greitai – jau po pirmosios procedūros. Terapijos pagalba galima sumažinti skausmą ir patinimą, pagreitinti atsigavimą po patirtos traumos, taip pat esant lėtiniams skausmams ar uždegimui, gydyti reumatines ar neurologines ligas, atpalaiduoti raumenis, padėti kūnui tinkamai pasiruošti laukiančiam krūviui, traumų prevencijai, raumenų nuovargio mažinimui.

Kineziterapijos klinika „Judesio DNR“.

„Redcord“ įranga

Klinikoje bus naudojama ir „Redcord“ terapija, kuri paremta viso kūno arba atskirų dalių kybojimo technika. Terapijos pagalba nustatomas judesių sutrikimas, raumenų jėgos silpnumas. „Redcord“ sistema galima diagnozuoti, taip vadinamas „silpnąsias vietas“, stuburo slankstelių paslankumą, nestabilumą ar sąnarių mobilumą.

Daugiau informacijos apie kineziterapijos kliniką „Judesio DNR” galima rasti judesiodnr.lt ir socialiniame tinkle „Facebook“.

Informacija teikiama tel. +370 623 04786 bei el. paštu [email protected].


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

„Judesio DNR“ atskleidė, kodėl verta rinktis sveikatinimo dovanas Kalėdoms

JP Redakcija

„Effectus“ klinika pristato naujieną – miostruktūruojantį veido masažą

JP Redakcija

Ortodontinių problemų priežastys – kokios jos?

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads