Kaune vyras seksualiai išnaudojo mažametę

Autoriusbns
Fotofreepik.com


Kaune vyras seksualiai išnaudojo mažametę, sekmadienį pranešė policija.

Anot Policijos departamento, šeštadienį Kauno apskrities policija gavo 1966 metų gimimo moters pareiškimą, kad laikotarpiu nuo rugpjūčio 25 dienos 16 val. iki rugpjūčio 26 dienos 6.30 val. Kaune, bute, 1990 metų gimimo vyras tenkino lytinę aistrą su 2010 metais gimusia mažamete.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl privertimo lytiškai santykiauti.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

66 metų Panevėžio medikas seksui įkalbinėjo 14-os neturinčią mergaitę

JP Redakcija

Mažametės panevėžietės traumos aplinkybėmis domisi policija ir vaikų teisių apsaugos tarnyba

JP Redakcija

Į Panevėžio ligoninę pristatyta nuo lovos nukritusi ir susižalojusi vienerių metukų mergaitė

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads