-3.5 C
Panevėžys
Pirmadienis, 24 vasario, 2025

Kaip miesto gyventojai vertina Respublikinę Panevėžio ligoninę?

AutoriusMODESTAS PARIAUKA
FotoŽIVILĖ VEČIORKUTĖ


Šiais metais minime 100-ąsias Respublikinės Panevėžio ligoninės įkūrimo metines. Gydymo įstaiga aktyviai atnaujina medicininę įrangą, taiko naujausius gydymo metodus, kolektyvą papildo jauni specialistai.

Kaip Respublikinę Panevėžio ligoninę vertina panevėžiečiai?

Dalia.

Dalia:

Sakyčiau, gerai. Kol kas mėgstamų gydytojų neturiu, nes neteko su jais susitikti. Vyras gulėjo ligoninėje, viskas buvo gerai, priežiūra gera. Labai atsinaujinusi ligoninė, graži, švari, malonu įeiti.

Greta.

Greta:

Aš asmeniškai vertinu gerai, nes man nepasitaikė blogų patirčių, bet artimoje aplinkoje buvo labai baisios patirtys su netektim ir su teismais vykusiais. Ir labai sunku įrodyti, nes daktaras daktarą dengia, tokia sistema. Labai būtų gerai, kad jauni gydytojai labiau norėtų dirbti tokioj ligoninėj. Konsultacijų poliklinikoje teko pas šeimos gydytoją J. Bolinksę lankytis, labai džiaugiausi, nežinau kodėl išėjo iš tos klinikos, ją pakeitė kita jauna šeimos gydytoja, akis į akį dar nemačiau, bet kalbėjau telefonu, labai maloni, stengiasi. Gal kai jauni jie stengiasi, neišvargę, tikiuosi, kad nebus taip, kaip su senaisiais, kad pavargsta nuo to darbo ir atbunka, nebereaguoja į ligonių skundus.

Ona.

Ona:

Ligoninę labai gerai vertinu, nes stuburo operaciją neseniai padarė – dėjo metalus. Bet, kai vežė į Likėnų sanatoriją – baisu, kaip kokias malkas. Gerai, kad antrą kartą nesulūžau. Visiems sakėm, bet tas vairuotojas turi užnugarį ir niekas nieko. Tai toks tik būtų vienas nusiskundimas. Apie gydytojus tikrai nieko negaliu pasakyti. Chirurginiam gulėjau, tikrai nuostabūs gydytojai, nuostabios seselės.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Ko panevėžiečiai tikisi 2024-aisiais?

JP Redakcija

Kaip Naujuosius pasitiks panevėžiečiai?

JP Redakcija

Po švenčių – kalnas dovanotų niekučių: kur juos deda panevėžiečiai?

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads