-3 C
Panevėžys
Šeštadienis, 22 vasario, 2025

K. Girulis nepateko į šaudymo oriniu šautuvu finalą

AutoriusJP, LRT.LT
FotoV. DRANGINIS (LTOK)
K. Girulis.

Vienintelis Lietuvos šaulys Tokijo žaidynėse Karolis Girulis pradėjo savo pasirodymą nesėkmingai. Šaudant iš 10 metrų atstumo oriniu šautuvu lietuvis neįveikė kvalifikacijos ir į finalą nepateko.

K. Girulis iš viso surinko 624,3 taško ir galutinėje įskaitoje liko 28-as.

Iš viso kvalifikacijoje varžėsi 47 dalyviai, o į finalą pateko aštuoni šauliai.

Geriausias kvalifikaciniame šaudyme buvo kinas Haoranas Yangas, kuris surinko 632,7 taško ir pagerino kvalifikacinį olimpinį rekordą.

Šios rungties finalas vyks kiek vėliau sekmadienį.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

M. Špokas: lietuviams svarbesnė sportinių pasiekimų kokybė, ne kiekybė

JP Redakcija

Premijos Paryžiaus olimpinėse žaidynėse dalyvavusiems Lietuvos sportininkams sudarys 868 tūkst. eurų

JP Redakcija

Olimpinius medalius Paryžiuje iškovoję lietuviai užsitikrino solidžias premijas

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads