Į Ukrainos karių mokymo operaciją išvyksta nauja Lietuvos instruktorių grupė

AutoriusBNS
Fotolk


Trečiadienį į Ukrainos karių mokymo operaciją išvyksta nauja Lietuvos instruktorių grupė.

Iš Zoknių aerodromo Lietuvos kariai keliaus į Jungtinę Karalystę, kur prisidės prie Ukrainos karių mokymo operacijos „Interflex“, pranešė kariuomenė.

Šiemet tai pirmoji instruktorių grupė.

Iš viso į Jungtinę karalystę keliaus 18 Lietuvos kariuomenės instruktorių.

Jie Ukrainos kariams perteiks bazines karines žinias ir įgūdžius, kurie reikalingi išgyventi bei veikti mūšio lauke, taip pat mokys atlikti kovinius šaudymus, išgyvenimo įgūdžių žiemos metu, formuos taktikos įgūdžius teorinėse ir praktinėse paskaitose.

Pagal šią tarptautinę programą 2022 metais apmokyta iki 10 tūkst. Ukrainos karių.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Vokiečių karių vaikams ugdymo vietas Vilniuje ketinama pritaikyti iki naujų mokslo metų

JP Redakcija

G. Paluckas apie siekį išlaikyti Lietuvoje dislokuotus JAV karius: ateitis didele dalimi yra mūsų pačių rankose

JP Redakcija

Karo akademijoje prisiekė Jaunesniųjų karininkų vadų mokymų klausytojai

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads