0.7 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 6 vasario, 2025

G. Nausėda į Aukščiausiojo Teismo teisėjas siūlo A. Tikniūtę

AutoriusBNS
FotoBNS

Prezidentas Gitanas Nausėda Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėja siūlo skirti šiuo metu Lietuvos apeliaciniame teisme dirbančią Agnę Tikniūtę.

Prezidentas dėl A. Tikniūtės skyrimo kreipėsi patarimo į Teisėjų tarybą, atsižvelgdamas į Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos išvadą, ketvirtadienį informavo Prezidentūra.

Teisėja, teisės krypties socialinių mokslų daktarė Agnė Tikniūtė 2006 metais yra tapusi Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos geriausios socialinių mokslų disertacijos konkurso laureate, šiuo metu yra mokslinio žurnalo „Teisės apžvalga“ redakcinės kolegijos narė.

Prezidentūra nurodo, kad Nuolatinė teisėjų veiklos vertinimo komisija teisėjos Agnės Tikniūtės profesinę veiklą, jos teisinio darbo kokybę yra įvertinusi labai gerai.

Pagal Konstituciją, prezidentas teikia Seimui Aukščiausiojo Teismo teisėjų kandidatūras, o paskyrus visus Aukščiausiojo Teismo teisėjus, iš jų teikia Seimui skirti Aukščiausiojo Teismo pirmininką.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

LAT priėmė buvusio Panevėžio mero R. Račkausko kasacinį skundą

JP Redakcija

Teismai bus saugomi arčiau patruliuojant policijai, tarpinės nutartys – nuotoliu

JP Redakcija

Teismas dar kartą atidėjo baigiamąsias kalbas šmeižtu kaltinamo komiko O. Šurajevo byloje

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads