Dėl koronaviruso stabdomas tarptautinių keleivinių traukinių eismas



Dėl Lietuvoje įvedamo karantino stabdomas tarptautinių keleivinių traukinių eismas, pranešė „Lietuvos geležinkeliai“.

„Nuo kovo 16 dienos, 00:00 val., stabdomi visų tarptautinių keleivinių traukinių maršrutai“, – teigiama bendrovės pranešime.

Traukiniai laikinai nevažiuos maršrutais Balstogė–Kaunas–Balstogė, Vilnius–Minskas–Vilnius.

Maršruto Vilnius–Ignalina–Turmantas–Daugpilis traukiniai vyks tik iki Turmanto. Taip pat stabdomas keturių sostinių traukinys maršrutu Kijevas–Minskas–Vilnius–Šiauliai–Ryga.

Tranzitiniai traukiniai per šalį vyks, bet nuo pirmadienio keleivių įlaipinimas ir išlaipinimas Vilniaus geležinkelio stotyje bus draudžiamas.

Lietuvos Vyriausybė dėl koronaviruso plitimo nutarė nuo pirmadienį visoje šalyje įvesti karantiną.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Gyventojai, atsisakę taršaus automobilio, vis aktyviau renkasi kompensacijas kelionėms traukiniais

JP Redakcija

10 Europos valstybių, tarp jų ir Lietuva, kreipėsi į EK su raginimu spartinti europinio greitųjų geležinkelių tinklo finansavimą

JP Redakcija

Traukiniu tarp Vilniaus ir Talino – su vienu persėdimu

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads