Biržų rajone masiškai gaišta elniai

Ločerų kaime nugaišo jau 14 elnių. Elnyno šeimininkas apskaičiavo apie 15 000 eurų žalą.

Kovo 5 d. apie 13 val. Biržų rajone, Ločerų kaime, vienkiemyje, nuosavo elnyno aptvare vyras , pastebėjo nugaišusius 4 elnius.

Taip pat kovo 6 d. apie 8 val. 30 min. tuo pačiu adresu buvo pastebėti dar 10 nugaišusių elnių. Vyro teigimu, elniai galėjo būti nunuodyti arba nugaišti dėl ligos.

Kaip praneša Policijos departamentas, nuostolis – 15 000 eurų.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Aplinkosaugininkai nustatė brakonierių, kilpa sumedžiojusį tauriojo elnio jauniklį

JP Redakcija

Už neteisėtai sumedžiotą taurųjį elnią buvo paimtas visureigis

JP Redakcija

Kelyje Vilnius-Klaipėda automobilis partrenkė elnią

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads