Baigėsi pirmasis Panevėžio ledo arenos sezonas



Įsibėgėjus pavasariui ir atšilus orams baigėsi pirmasis Panevėžio ledo arenos veiklos sezonas. Ledas nustotas šaldyti balandžio 5 d.

„Manau, pirmasis sezonas puikiai pasiteisino. Arenoje netrūko žmonių – iki 2000 per mėnesį. Jų atvažiuodavo ne tik iš Panevėžio, bet ir iš viso regiono: Kupiškio, Pasvalio, Biržų. Ledas buvo ypač populiarus savaitgaliais (nuo ketvirtadienio), per renginius – atidarymo, diskotekas ir kt. Turėjome mokytoją savanorį – jis mokė čiuožti mažamečius vaikus“, – sako ledo ritulio klubo „Panevėžio olimpas“ vadovas Artūras Blažinskas.

Nuo kovo, patvirtinus ledo arenos paslaugų kainas, parduota daugiau kaip 2000 bilietų.

Antrąjį ledo arenos sezoną numatoma pradėti lapkričio mėnesį. Planuojama, kad jis truks apie penkis mėnesius. Ledo ritulininkų planuose – tobulinti čiuožyklos veiklą, gerinti infrastruktūrą, kad būtų patogiau ir komfortiškiau lankytojams.

 


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads