Pirmadienį, Vyriausybei atlaisvinus karantino ribojimus, duris galės atverti didžiosios ne maisto prekių parduotuvės, turinčios atskirą įėjimą iš lauko. Apie atnaujinamą veiklą praneša „Senukai“ ir „Moki veži“.
Trečiadienį Vyriausybė pritarė Ekspertų tarybos siūlymams – nuspręsta leisti dirbti didžiosioms ne maisto prekių parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą iš lauko. Klientams vis dėlto parduotuvėje privalės būti užtikrintas 20 kv. m plotas vienam klientui arba vienu metu galės būti aptarnaujamas tik vienas klientas.
Veikti galės tik parduotuvės, kurios turi tiesioginį įėjimą iš lauko klientams arba atskirą įėjimą, kuriuo naudojasi tik tos parduotuvės ar paviljono klientai.
Apie atnaujinamą veiklą praneša „Senukai“ ir „Moki veži“.
Nuo pirmadienio pradeda veikti visi „Senukų“ prekių skyriai, atidaroma lauko bei įvažiuojamoji prekyba.
„Esame pasiruošę pasitikti pirkėjus, vadovaudamiesi aukščiausiais saugumo reikalavimais “, – teigia „Senukų“ tinklo atstovė Elona Uckutė.
Nurodoma, kad pilnai atvėrus „Senukus“, taip pat išlieka galimybė reikiamas prekes užsisakyti elektroninėje parduotuvėje. Pirkiniai pristatomi nurodytu adresu arba į arčiausiai namų esantį paštomatą. Norintys užsakymą atsiimti patys, gali tai saugiai padaryti prekių atsiėmimo punktuose. O meistrai, naujakuriai bei statybų profesionalai prekes gali įsigyti didmeninės prekybos skyriuose „Proficentras“.
Laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „Moki veži“ parduotuvės.
Nurodoma, kad parduotuvėse veiks visi skyriai, lauko zona su sodo prekėmis, statybų zona bei įvažiuojamoji prekyba statybinėms prekėms.
„Moki veži“ atsakingai žiūri į tebesitęsiančią COVID-19 situaciją, griežtai laikėmės ir laikysimės visų rekomenduojamų saugos priemonių. Turime tiek mažesnių, tiek didelių parduotuvių, kurių plotai siekia iki 14 tūkst. kv m, todėl sklandžiai užtikrinsime nesibūriavimą ir valdysime srautus, kad lankytojai galėtų saugiai apsipirkti“, – pabrėžia įmonės marketingo vadovė Eglė Gružauskienė.
Atvėrus parduotuvių duris, veiks tiek fizinė – mažmenos ir didmenos, lauko zonos su sodo prekėmis bei įvažiuojami prekyba statybinėms prekėms, kuomet didelius kiekius perkantiems klientams prekės sudedamos į jų transporto priemones parduotuvėse, tiek elektroninė prekyba.
„Pirkėjai prekės galės įsigyti jiems patogiausiu būdu – apsilankyti parduotuvėse, užsisakyti jas internetu su pristatymu į namus ar saugiai atsiimant vienoje iš 24 parduotuvių, bei galės atvykti savo transporto priemone į įvažiuojamosios prekybos punktą, kuris aktualus didelius kiekius perkantiems mūsų klientams“, – pažymi E. Gružauskienė.