„Achemoje“ lankysis „Union Syndicale Federale“ viceprezidentas

Autoriusbns
Fotobns


Jonavos azoto trąšų gamykloje „Achema“ pirmadienį lankysis Europos profesines sąjungas vienijančios organizacijos „Union Syndicale Federale“ viceprezidentas Nielsas Bracke (Nylsas Brakė), bendrovės vadovas Ramūnas Miliauskas tikina, jog apie šį vizitą nėra informuotas.

Apie savo vizitą jis yra patvirtinęs bendrovės profesinei sąjungai, N. Bracke planuoja susitikti su bendrovės vadovybe ir streikuojančiais darbuotojais.

„Achemos“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas penktadienį vakare BNS teigė, kad apie šį vizitą jis nėra informuotas, o susitikimas su organizacijos viceprezidentu nėra suplanuotas.

„Union Syndicale Federale“ vienija 20 profesinių sąjungų įvairiose Europos valstybėse.

Neterminuotas streikas „Achemoje“ vyksta nuo vasario 8-osios reikalaujant, kad darbdavys su profesine sąjunga pasirašytų  dvejų metų trukmės kolektyvinę sutartį dėl darbo apmokėjimo ir kitų sąlygų, tačiau derybos tarp abiejų pusių dar neprasidėjo.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

„Rheinmetall“ Lietuvoje vadovas: gamykla turėtų veikti 2027-ųjų pradžioje

JP Redakcija

D. Šakalienė kovo pradžioje lankysis Vašingtone

JP Redakcija

Raketų kūrėja „Frankenburg“ įsteigė įmonę Vilniuje

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads