-0.1 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 6 vasario, 2025

A. Armonaitė: T. V. Raskevičiaus pozicija dėl koalicijos yra jo asmeninė nuomonė

AutoriusAugustas Stankevičius (bns)
Fotobns
A. Armonaitė.

Laisvės partijos vadovė Aušrinė Armonaitė sako, kad partiečio Tomo Vytauto Raskevčiaus pozicija, jog Vyriausybė vertybiniais klausimais neturi valdančiosios daugumos palaikymo, yra jo asmeninė nuomonė.

„Tai – asmeninė Tomo Vytauto nuomonė, – sakė politikė. – Labai apmaudu, kad įstatymas atmestas patekimo stadijoje. Man atrodo, svarbiausia neužsiimti kažkokiu politologiniu konstatavimu, o pažiūrėti į įstatymo esmę.“

„Tai buvo įstatymas dėl žodžio laisvės, dėl asmenų nediskriminavimo prieš įstatymą. Na, turime vilties, kad Lietuva išspręs šitą klausimą, o politologija užsiimti nenoriu.“

Parlamentui atmetus Vyriausybės siūlymą atsisakyti draudimo skatinti LGBTIQ šeimos sampratą, T. V. Raskevičius protestuodamas prieš šį sprendimą antradienį prie Seimo sudegino tris homoseksualius santykius aprašančias knygas.

Jis taip pat teigė, kad Vyriausybė vertybiniais klausimais nebeturi valdančiosios daugumos palaikymo.

Seimo atmestose pataisose siūlyta atsisakyti dabar įstatyme įrašytos nuostatos, kad neigiamą poveikį nepilnamečiams daranti informacija yra tokia, „kuria niekinamos šeimos vertybės, skatinama kitokia, negu Konstitucijoje ir Civiliniame kodekse įtvirtinta, santuokos sudarymo ir šeimos kūrimo samprata“.

Pataisos teiktos po Lietuvos pralaimėto bylinėjimosi Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT) dėl sustabdytos knygos „Gintarinė širdis“ leidybos. Joje aprašomi tos pačios lyties asmenų santykiai.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Valdyba pritarė S. Skvernelio siūlymui surengti uždarą Seimo posėdį: ketinama pasidalinti riboto naudojimo informacija

JP Redakcija

J. Olekas: mokesčių pakeitimai turėtų būti priimti pavasario sesijoje

JP Redakcija

R. Budbergytė „Nemuno aušros“ pirmininko retoriką laiko nepriimtina: koalicijos taryboje tai R. Žemaitaičiui tiesiai pasakysime

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads