Žiniasklaida: knygą apie G. Nausėdą išleisianti leidykla yra gavusi Prezidento kanceliarijos užsakymų

AutoriusELTA
FotoELTA


Šalies vadovo biografinę knygą leidžianti įmonė „Petro ofsetas“ 2023–2024 metais su Prezidentūra sudarė šešias pirkimo sutartis, kurių vienos vertė siekė per 17 tūkst. eurų, skelbia portalas „Delfi“.

Anot Prezidentūros, šio pirkimo metu iš minimos įmonės buvo įsigytos vienetinės, autorinės kūrybos knygos, skirtos NATO viršūnių susitikimo Vilniuje dalyviams.

Skelbiama, kad už 40 leidinių tokių leidinių Prezidento kanceliarija „Petro ofsetui“ atseikėjo beveik 17,8 tūkst. eurų su PVM.

Pati įmonės vadovė Kamilė Kalibataitė portalui teigė tuomet dar nežinojusi, kad po metų leidyklai teks leisti ir biografinę šalies vadovo knygą.

„Nežinojome, pasiūlymą leisti knygą gavau 2024 metų rugpjūčio pabaigoje. Aš pirmą kartą išgirdau, kad bus poreikis tokiai knygai. Kad ir kokių bandote ieškoti nelegalių dalykų, to visiškai nebuvo, galit net nebandyti ieškoti, tikrai nerasite sąsajų“, – „Delfi“ sakė ji ir pažymėjo, kad pokalbiai dėl knygos išleidimo buvo pradėti 20204 metų rugsėjį.

Likusių Prezidentūros kanceliarijos su leidykla sudarytų sutarčių dydžiai svyruoja nuo 42 eurų iki 4,5 tūkst. eurų. Pagal jas, Prezidentūra iš įmonės yra įsigijusi 1000 renginio programų, 600 kalėdinių atvirukų su vokais.

Rašytojos ir žurnalistės Laimos Lavaste autorinė knyga „Prezidentas Gitanas Nausėda: iš arti“ pasirodys šią savaitę vyksiančioje Vilniaus knygų mugėje.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Paskelbti Knygos meno konkurso laureatai, pagrindinė premija – I. Navickaitei-Drąsutei

JP Redakcija

F. Merzui laimėjus rinkimus, G. Nausėda tikisi toliau stiprinti partnerystę su Vokietija

JP Redakcija

G. Nausėda: Ukrainos narystė NATO yra geriausia ir pigiausia saugumo garantija

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads