1.7 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 6 vasario, 2025

Šulinyje rastas nelegaliai laikytas medžioklinis šautuvas ir šoviniai

Autoriusbns
Fotofreepik.com

Trakų rajone, sodybos šulinyje, rastas nelegaliai laikytas medžioklinis šautuvas ir šoviniai.

Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienį, apie 11 val., Salkininkų kaime, 56 metų vyro sodybos kieme, šulinyje, rastas ir paimtas neteisėtai laikomas lygiavamzdis šautuvas ir 20 įvairaus kalibro šovinių.

Neblaivus (1,77 prom.) vyras uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo ginklu.

Dar vienas medžioklinis šautuvas sekmadienį buvo rastas Vilniuje.

Apie 16 val. Gvazdikų Sodų 4-ojoje gatvėje, 54 metų vyras ir 53 metų moteris,  tvarkydami sodo namelį, rado medžioklinį šautuvą.

Ginklą paėmė policijos pareigūnai.

Surinkta medžiaga dėl neteisėto disponavimo ginklu.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio rajone pneumatiniu ginklu peršautas daryti kratos atvykęs policininkas

JP Redakcija

Kupiškio rajone policijos pareigūnai aptiko neteisėtai laikomų ginklų

JP Redakcija

Kupiškio rajone rasta ginklų

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads