-2.7 C
Panevėžys
Pirmadienis, 24 vasario, 2025

70-metės Raseinių rajono gyventojos namuose policija aptiko 300 pakelių cigarečių

Autoriusbns
Fotopolicijos


70-metės Raseinių rajono gyventojos namuose policija aptiko 300 pakelių cigarečių.

Pas moterį apsilankė Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, apsilankymo tikslas buvo patikrinti, ar gautas anoniminis pranešimas, kad 70-metė moteris pardavinėja kontrabandines cigaretes, yra pagrįstas.

Nors namo šeimininkė, žiūrėdama pareigūnams į akis, tvirtino, kad jokių rūkalų neturinti, tačiau pateikę teismo sankciją ir apžiūrėję gyvenamąja vietą, tyrėjai iš įvairių pakampių ištraukė per 300 pakelių cigarečių „Marlboro Gold“ ir „Fest“ be Lietuvos banderolių, jų muitinė vertė – 1 tūkst. 140 eurų.

Moteris teigė pati nerūkanti, tačiau cigaretes įsigijusi dėl to, kad jos buvo pigios, o jų jai reikia nuolat, nes rūkalais ji atsiskaitanti su jai ūkio darbuose talkinančiais asmenimis.

Kaip teigia policija, iš nelegalios apyvartos rūkalų pigiai įsigijusiai ariogališkei dabar teks brangiai mokėti. Jai pradėta administracinė teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo ir laikymo, pažeidžiant nustatytą tvarką.

Kai neteisėtai įsigytų, laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė viršija 10, bet neviršija 50 bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių, kaip kad buvo šįkart, Administracinių nusižengimų kodeksas numato baudą nuo 2 iki 5 tūkst. 590  eurų.

Be baudos dar teks sumokėti ir iš slaptaviečių ištrauktų cigarečių akcizo mokestį valstybei.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Muitininkai Vievyje sulaikė du vilkikus su 5,6 mln. eurų vertės nelegalių cigarečių kroviniu

JP Redakcija

Pasieniečiai Panevėžyje pasirodė dviem senjorams iš automobilio į automobilį kraunant nelegalias cigaretes

JP Redakcija

Pasieniečių radinys sostinėje – ūkiniame pastate laikomos cigaretės, iš Baltarusijos atskraidintos oro balionais

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads