Aplinkos ministerijoje darbą pradeda viceministras K. Šetkus

Autoriuselta
FotoBNS
K. Šetkus.

Aplinkos ministerija praneša, kad nuo antradienio Aplinkos ministro Simono Gentvilo komandoje pradeda dirbti naujas viceministras Kęstutis Šetkus, pastaruoju metu vadovavęs Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai bei laikinai ėjęs Lietuvos geologijos tarnybos vadovo pareigas.

Kęstutis Šetkus turi sukaupęs ilgametę vadovavimo patirtį skirtingose įstaigose: nuo 2011 iki 2015 m. vadovavo Inovacijų paramos ir technologijų perdavimo skyriui Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje, o 2016-aisiais tapo ir pačios agentūros vadovu.

Nuo 2020 m. K. Šetkus direktoriaus pareigas ėjo Lietuvos hidrometeorologijos tarnyboje, taip pat iki šiol buvo Nepriklausomos patariamosios tarybos pirmininko pavaduotojas Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje.

K. Šetkus yra įgijęs sociologijos ir inovacijų ir technologijų perdavimo magistro diplomus, dirbo lektoriumi Vytauto Didžiojo universitete, Vilniaus ir Utenos kolegijose.

K. Šetkus yra Mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto Pirmojo turizmo terminų žodyno, išleisto 2010 m., autorių grupės narys, leidinio „Inovacijos moksle ir versle“ (2009 m.) bendraautorius.

Aplinkos ministerijoje jis kuruos gamtos apsaugos, miškų, saugomų teritorijų, kraštovaizdžio ir klimato kaitos sritis. K. Šetkus keičia iki šiol pareigas ėjusį viceministrą Daną Augutį, kuris perėjo dirbti su ekologiniais projektais.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

EIM siūlys didelių projektų, licencijų, turizmo reguliavimo pakeitimus

JP Redakcija

Seimo pirmininkas: KAM auditas neparodė nieko ypatingo, jis uždaro posėdžio metu bus pristatytas parlamentarams

JP Redakcija

Teisingumo ministerija nevertins „čekiukų“ skandalams skirtų įstatymo pataisų

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads