-3.4 C
Panevėžys
Sekmadienis, 23 vasario, 2025

Panevėžio pataisos namuose bausmę atliekančios moterys išreiškė paramą Ukrainai

AutoriusJP
FotoPPN
Panevėžio pataisos namuose - parama Ukrainai.

Panevėžio pataisos namuose bausmę atliekančių nuteistųjų bendruomenė reiškia paramą Ukrainai ir jos žmonėms.

Sekdamos įvykius televizorių ekranuose bei klausydamos radijo laidų apie padėtį Ukrainoje, moterys į įvykius reaguoja labai jautriai.

Vienos palaikymą Ukrainai reiškia gamindamos ir keldamos vėliavėles bei plakatus, kitos prie paramos akcijos prisideda savo asmeninėmis lėšomis – aukodamos į VšĮ „Geros valios projektai“ nurodytą Ukrainos žmonėms remti skirtą sąskaitą. Moterys sako: „NE karui Ukrainoje!“

Panevėžio pataisos namuose – parama Ukrainai.

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Šiandien – specialus akcijos „Radarom!“ telemaratonas ir koncertas

JP Redakcija

V. Landsbergis: kai kada atrodo, kad Amerika veikia kaip V. Putino sąjungininkė

JP Redakcija

V. P. Andriukaitis: mandatą deryboms turi tik Ukraina, visa kita tik dalybos

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads