Išrinkti nauji jaunimo atstovai Panevėžio miesto savivaldybės Jaunimo reikalų taryboje

AutoriusJP
FotoORGANIZATORIŲ


Įvyko neeilinė Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ (PAS) asamblėja, kurios metu organizacijų atstovai rinko naujus atstovus į savivaldybės jaunimo reikalų tarybą (SJRT). Rinkimuose į laisvas SJRT narių vietas kandidatavo 6 jaunimo atstovai.

PAS narėms balsavus slaptu balsavimu, į SJRT išrinkti 3 iš 4 jaunimo atstovų. Antrai jaunimo reikalų tarybos kadencijai buvo perrinkti 2 jaunimo atstovai. Domantas Katelė – Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos Valdybos narys ir Kasparas Vaičelis – Panevėžio socialinių paslaugų centro socialinis darbuotojas darbui su šeimomis, PAS biuro vadovas ir ilgametis skautas. SJRT buvo išrinkta jaunų šeimų „Mamos varom kavos“ atstovė Irvyda Tamošiūnienė.

4 jaunimo reikalų tarybos narys nebuvo išrinktas, nes likę 3 kandidatai nesurinko minimalaus balų skaičiaus norint tapti SJRT nariu. Asamblėjos sprendimu, klausimas dėl jaunimo atstovo išrinkimo į SJRT buvo nukeltas į kitą Asamblėją.

Panevėžio SJRT sudaro 5 savivaldybės tarybos deleguoti atstovai ir 5 jaunimo atstovai. PAS Prezidentas be atskiro Asamblėjos sprendimo yra PAS deleguojamas SJRT narys. Kadenciją SJRT tęs ir PAS prezidentė Gabrielė Kučytė.

PAS Asamblėjoje rinkimuose į laisvą SJRT nario vietą pretendavo 2 kandidatai. Gabija Jurkėnaitė – VU socialinės politikos 4 kurso studentė, jaunimo pikniko organizatorė bei Rokas Urbonas – Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro atstovas. PAS narėms nubalsavus, naująja SJRT nare buvo išrinkta Gabija Jurkėnaitė.

Nauja SJRT savo darbą pradės birželio mėnesį, kai PAS deleguotus atstovus patvirtins Panevėžio miesto savivaldybės taryba.

Savivaldybės Jaunimo reikalų taryba yra visuomeninė patariamoji institucija, lygybės principu sudaroma iš savivaldybės tarybos ir PAS asamblėjos metu deleguojamu jaunimo atstovų (14-29 metų).

PAS Valdybos sudėties papildymas

Asamblėjoje rinkimuose į laisvą Valdybos nario vietą pretendavo Panevėžio liberalaus jaunimo pirmininkė Rusnė Liukpetrytė.

Šiuo metu PAS Valdybą sudaro Dominykas Masiulis – Lietuvos skautijos padalinio Panevėžio krašto narys, Panevėžio liberalaus jaunimo narys Adomas Židonis, Panevėžio kolegijos studentų atstovybės prezidentas Justas Kirailis ir naujai išrinkta Valdybos narė Rusnė Liukpetrytė. PAS Valdybai ir visai organizacijai vadovauja PAS prezidentė Gabrielė Kučytė.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ (PAS) – ne pelno siekianti, ne politinė, savanoriška, Panevėžio miesto jaunimo organizacijas vienijanti ir jų interesams viešajame sektoriuje atstovaujanti savivaldybės jaunimo organizacijų taryba.


1 komentarai

Petras Luomanas 2021-05-11 07:23 at 07:23

SVEIKNU ir džiaugiuosi aktyviu Panevėžio jaunimu. LINKIU sėkmės ir optimizmo. Gyvuokite.

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio miesto savivaldybė paskirstė daugiau nei 24 tūkst. eurų jaunimo iniciatyvoms ir projektams

JP Redakcija

Apdovanotas ir įvertintas Panevėžio jaunimas

JP Redakcija

Laikinasis meras P. Luomanas: „Siekiame sudaryti jaunimui visas galimybes likti ir kurti savo karjerą Panevėžyje“

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads