Naujoji Panevėžio mero patarėja – buvusi viceministrė

AutoriusRAIMONDA MIKUČIONYTĖ
FotoASMENINIS ALBUMAS
K. Tiesnesytė.

Panevėžio miesto mero Ryčio Račkausko komanda pasipildė nauja nare – mero patarėja nuo sausio 27 dienos pradėjo dirbti 44 metų Kornelija Tiesnesytė. Šios pareigos yra politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojas.

Prieš tai buvusi darbovietė – Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. K. Tiesnesytė  2019–2020 metais dirbo viceministre.

Atstumai darbui netrukdo

Naujienų portalui JP naujoji mero patarėja teigė, kad nieko keisto, jog ji ne panevėžietė pakviesta eiti šias pareigas.

„Lietuva nėra didelė šalis ir atstumai tarp miestų netrukdo dirbti. Juolab, kad dėl paskelbtos pandemijos didžiąja dalį darbų galima atlikti nuotoliniu būdu. Į šias pareigas dirbti pakvietė Panevėžio meras R. Račkauskas, nes dirbau valstybinėse įstaigose, žinau darbo savivaldoje specifiką. Be to, mano teisininkės profesija padės spręsti su darbu susijusius klausimus“, – aiškino K. Tiesnesytė.

Turi daug idėjų

Pasak K. Tiesnesytės, Kūno kultūros ir sporto departamente bei Švietimo, mokslo ir sporto viceministrės pareigose įgytos kompetencijos padės spręsti aktualius Panevėžio miesto savivaldybės klausimus Vilniuje.

„Be to, būdama ne iš Panevėžio matau naujai daugelį dalykų, turiu idėjų, kurios bus naudingos miestui. Jau dabar dalyvauju kuriant Panevėžio savivaldybės strateginį planą. Kadangi dirbant ministerijoje mačiau platesnį vaizdą, iš šalies objektyvesniu žvilgsniu galiu vertinti stiprybes ir galimybes, žinau, kas bus naudinga Panevėžiui. Kiekvienas naujas darbas – iššūkis, o iššūkių nebijau“, – kalbėjo naujoji mero patarėja ir teigė, kad jei meras patikėjo – pateisins jo lūkesčius darbais.

Panevėžys patinka

Pasiteiravus, kaip jai patinka Panevėžys, K. Tiesnesytė, šypteli, kad jai Aukštaitijos sostinė patinka.

„Nekartą lankiausi Panevėžyje. Labai patinka jo erdvės. Gražiai sutvarkytas Kūno kultūros ir poilsio parkas, Nevėžio upės pakrantės. Man svarbu, kad Panevėžio miesto savivaldybėje dirbama rezultatyviai – įvairūs klausimai sprendžiami operatyviai“, – gyrė Panevėžio miestą K. Tiesnesytė ir sakė, kad Aukštaitijos sostinė išsidėsčiusi geografiškai patogioje vietoje, kas neabejotinai didina miesto patrauklumą ir plėtros galimybes.


4 komentarai

Gintas 2021-02-23 17:39 at 17:39

Sekmės jums gražinti miestą kartu si meru sekmės😀👍

Atsakyti
Aras 2021-02-23 23:45 at 23:45

Po metų ir ji nepateisins lūkesčių 🙂

Atsakyti
Aras 2021-02-23 23:46 at 23:46

Po metų ir ji nepateisins lūkesčių 🙂

Atsakyti
Aras 2021-02-23 23:48 at 23:48

Po metų ir ji nepateisins lūkesčių 🙂 Mūsų valdžiai protingesnių už juos pačius nereikia.

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Nuteisti buvę Panevėžio meras ir jo patarėja kreipėsi į Aukščiausiąjį Teismą: prašo nutraukti jų bylą

JP Redakcija

P. Luomanas: „Pagrindinis siekis– kurti miestą, kuris būtų ne tik tvarkingas ir estetiškas, bet ir patogus visiems gyventojams“

JP Redakcija

„Baltosios pirštinės“ kviečia piliečius prisidėti prie skaidrių Panevėžio mero rinkimų užtikrinimo

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads