Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje darbą pradėjo jauna gydytoja dermatovenerologė

AutoriusJP
FotoLIGONINĖS
A. Gaigalė.

Šie metai Respublikinei Panevėžio ligoninei ir visai Panevėžio krašto medikų bendruomenei yra gausūs jaunųjų specialistų medikų apsisprendimais savo darbinės veiklos kelią pasirinkti Panevėžį – jau net 5 jaunieji medikai įsidarbino Panevėžio ligoninėje, tuo kokybiškai ir prasmingai papildydami Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojų gretas.

„Jaunųjų medicinos specialistų įsiliejimas į Panevėžio krašto medikų bendruomenę yra svarbus ir reikšmingas įvykis visiems – tiek ligoninės personalui, tiek Panevėžio krašto gyventojams. Juk šalia patyrusių, aukštą profesinę kvalifikaciją turinčių gydytojų, pradeda dirbti jauni, ambicingi, didelius profesinius ir karjeros lūkesčius puoselėjantys jauni specialistai“, – sako Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovas Arvydas Skorupskas.

Respublikinėje Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje gydytoja dermatovenerologe pradėjo dirbti Agnė Gaigalė.

Jaunoji gydytoja – panevėžietė. Medicinos magistro studijas baigė Vilniaus universitete, o dermatovenerologijos rezidentūrą – VUL Santaros klinikose.

Gydytoja A. Gaigalė daug dėmesio skiria profesiniam tobulėjimui – ji yra Lietuvos dermatologų draugijos (LDVD) bei Europos dermatologijos asociacijos (EADV) narė, nuolatos dalyvauja įvairiuose Baltijos šalių dermatologų asociacijos, Europos dermatologų asociacijos ir kitų profesionalių organizacijų rengiamuose kongresuose bei mokymuose.

Gydytoja taip pat yra Euromelanomos akcijos Lietuvoje dalyvė. Laisvalaikiu jaunoji medikė mėgsta keliauti, būti gamtoje, eiti į žygius, lankytis koncertuose, teatre, skaityti knygas.

„Kadangi pati esu panevėžietė, į gimtąjį miestą grįžti nebuvo sunku. Smagu matyti atsinaujinantį, besikeičiantį Panevėžį ir pačiai būti šio atsinaujinimo dalimi. Manau, kad Respublikinė Panevėžio ligoninė yra puiki vieta jaunam specialistui dirbti ir tobulėti. Labai mėgstu savo darbą, todėl tikiu, kad pavyks surasti ryšį su pacientais ir išspręsti jų problemas“ – savo apsisprendimą grįžti į Panevėžį komentavo A. Gaigalė.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio ligoninėje atidaryta J. Mikalkevičės fotografijų paroda „Dangaus vartai“

JP Redakcija

Unikali Panevėžio ligoninės Psichiatrijos skyriaus darbuotojų ir pacientų sukurta Kalėdų eglutė papuošė Seimą

JP Redakcija

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje – naujas, modernus kompiuterinės tomografijos aparatas

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads