„Lietuvos geležinkeliai“ mažina traukinių reisų



Lietuvoje dėl koronaviruso galiojant karantinui ir gerokai sumažėjus traukinių keleivių, „Lietuvos geležinkelių“ keleivių vežimo bendrovė „LG keleiviams“ nuo šio sekmadienio laikinai trečdaliu mažina reisų skaičių. Tačiau darbuotojai nebus atleidžiami, pranešė grupė.

„Šiuo metu žmonės atideda ar atsisako nemažos dalies kelionių, todėl nuo kovo 29 dienos optimizuojame traukinių reisų skaičių – iš 226 laikinai stabdome trečdalį – 76“, – pranešime teigia  „LG keleiviams“ generalinis direktorius Linas Baužys.

Pasak jo, keleivių srautai pastarąją savaitę, palyginti su tuo pat metu pernai, krito 75 procentais.

Susisiekimas traukiniais tarp miestų nenutrūks – tik bus retesnis. Pavyzdžiui, nevažiuos ekspresai arba vėlyvieji traukiniai, skirti grįžti namo po pramogų, tačiau bus galimybė pasiekti darbą, gydymo įstaigas, maisto parduotuves ar vaistines.

Tai, pasak L. Baužio, ypač aktualu šiuo metu, kai sustabdyti tarpmiestiniai autobusų reisai.

„Optimizuojant maršrutus, kolegų, dirbančių traukiniuose, darbo vietos bus išsaugotos“, – sako. L. Baužys.

Įvedus vasaros laiką nuo kovo 29 dienos keisis dalies maršrutų grafikas. Be to, kai kurie pakeitimai daromi atsižvelgiant į keleivių pageidavimus.

Konkretūs tvarkaraščių pokyčiai kovo 27 dieną bus paskelbti internete.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

LTG grupė atliks integracijos į Europos standarto geležinkelio vėžę studiją

JP Redakcija

Gyventojai, atsisakę taršaus automobilio, vis aktyviau renkasi kompensacijas kelionėms traukiniais

JP Redakcija

10 Europos valstybių, tarp jų ir Lietuva, kreipėsi į EK su raginimu spartinti europinio greitųjų geležinkelių tinklo finansavimą

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads