Grūdų supirkimo kainos šiemet mažėjo



Grūdų supirkimo kainos Lietuvoje šiemet mažėjo.

Per metus – rugsėjo 2-8 dienomis, palyginti su praėjusių metų rugsėjo pradžia, labiausiai nukrito rugių supirkimo kaina – 33,7 proc. iki 107,4 euro (per mėnesį – 4,4 proc.).  Pašarinių miežių kaina mažėjo 27,4 proc. iki 118,8 euro (6,6 proc.), skelbia žemės ūkio leidinys „Agrorinka“.

Kvietrugių kaina per metus mažėjo 24,9 proc. iki 130,3 euro (per mėnesį beveik nepakito), kviečių – 12,9 proc. iki 59,2 euro. (0,6 proc.).

Rapsų kaina per metus didėjo 3,1 proc. iki 361,4 euro (1 proc.).


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ŽŪM: bus tiriama tranzitu per Lietuvos jūrų uostą Rusijos gabenamų grūdų kilmė

JP Redakcija

I. Hofmanas žada tikrinti, ar per Lietuvą nevežami grūdai iš okupuotų Ukrainos teritorijų

JP Redakcija

Panevėžio rajono ūkininkai tikėjosi kokybiškesnio grūdų derliaus

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads