-3.5 C
Panevėžys
Pirmadienis, 24 vasario, 2025

Sprogdindamas petardą susižalojo vyras



Šeštadienį vakare į ligoninę dėl dviejų rankos pirštų amputacijos ir akies sužalojimo paguldytas 1969 metais gimęs vyras.

Jo teigimu, tą pačią dieną apie 19 val. Vilniaus rajone esančiame Spiegių kaime susižalojo sprogdindamas petardą, pranešė Policijos departamentas.

Įvykio aplinkybės aiškinamos.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžyje keturiolikmetis susižalojo, padegęs petardą

JP Redakcija

Naujųjų metų naktis: petardų sukelti gaisrai, daugiau traumuotų žmonių

JP Redakcija

Panevėžyje galimai sprogus petardai apgadintas automobilis

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads