Mobiliojo parašo sistema vėl veikia atnaujinta



Pašalinus gedimą pirmadienį Lietuvoje vėl veikia mobiliojo parašo sistema, BNS patvirtino paslaugos tiekėjos Estijos IT bendrovės „SK ID Solutions“ atstovai. 

Ši bendrovė apie sutrikimus pranešė pirmadienio rytą, nepatogumų patyrė bendrovių „Bitė“, „Telia“ klientai ir dalis „Tele2“ vartotojų.

Sutrikimai fiksuoti ir Estijoje, tačiau „SK ID Solutions“ atstovai negalėjo pakomentuoti situacijos toje šalyje.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

28 proc. išaugo „Smart-ID“ ir mobiliuoju parašu atliktų transakcijų skaičius

JP Redakcija

Mobiliojo elektroninio parašo veikimas iš dalies atkurtas

JP Redakcija

Mobilusis parašas vėl veikia

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads