Reitingų trejetuke – G. Nausėda, S. Skvernelis, I. Šimonytė

G. Nausėda, S. Skvernelis, I. Šimonytė.

Tarp potencialių kandidatų kitų metų prezidento rinkimuose premjeras Saulius Skvernelis pakilo į antrąją vietą, auga ekonomisto Gitano Nausėdos populiarumas, rodo pirmadienį delfi.lt skelbiama naujausia gyventojų apklausa.

Jei rinkimai vyktų kitą savaitgalį, už S. Skvernelį balsuotų 10,5 proc. apklaustų žmonių. Jo populiarumas išlieka nepakitęs – mėnesiu anksčiau premjerą būtų rinkęsi 10,7 proc. gyventojų.

Pirmojoje vietoje išlieka G. Nausėda, jį naujausioje apklausoje rugsėjį palaikė 25,1 proc. apklaustųjų (rugpjūtį – 19,7 proc.).

Į trečią vietą pakilo parlamentarė, buvusi finansų ministrė Ingrida Šimonytė – ją rugsėjį palaikė 10,3 proc., o rugpjūtį – 8 proc. respondentų. Praėjusį mėnesį galimų kandidatų eilėje ji buvo penkta.

Ketvirtas, kaip ir praėjusį mėnesį, liko diplomatas Vygaudas Ušackas, jį palaikė 9,8 proc. (rugpjūtį – 8,3 proc.) respondentų.

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis iš antros vietos – rugpjūtį smuko į penktą vietą. Jo populiarumas rugsėjį buvo 8,3 proc., o rugpjūtį – 14,4 procento.

Apklausą naujienų portalo DELFI užsakymu rugsėjo 19-26 dienomis atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“.

Prezidento rinkimai vyks kitų metų pavasarį.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Apklausa: devyni iš dešimtiems gyventojų teigiamai vertina Lietuvos narystę NATO

JP Redakcija

Apklausa: ūgtelėjo visuomenės pasitikėjimas Vyriausybe

JP Redakcija

Per metus situaciją šalyje pesimistiškai vertinančių gyventojų skaičius išliko panašus

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads