1.8 C
Panevėžys
Trečiadienis, 26 vasario, 2025

Lietuvis perdainavo legendinę „Despacito“ dainą

R. Laureckis.

R. Laureckis.

Prieš keletą dienų „Youtube“ paskelbė populiariausių 2017 metų vaizdo įrašų sąrašus. Muzikos kategorijos nugalėtoja tapo Luis Fonsi ir Daddy Yankee daina „Despacito“. Solo karjerą tęsiantis ir artimiausiu metu daug muzikinių staigmenų žadantis grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis klausytojams pateikia savo „Despacito“ versiją.

„Neabejotinai didžiajai daliai žmonių ši daina atsibodusi, dalis jos nenori net girdėti. Tačiau reikia pripažinti, kad „Despacito“ –  vienas ryškiausių pop muzikos hitų ne tik per šiuos metus, bet ir per visą praėjusį dešimtmetį. 4,5 milijardo peržiūrų yra tikra bomba, ir nusprendžiau nusilenkti šių metų dainai karalienei“, – pasakoja Rokas.

Nors „Despacito“ originalas – ispaniškų ritmų ir temperamento prisotintas kūrinys, Rokas Laureckis nusprendė perdainuoti jį sau artimiausia, baladės, forma. Kalbėdamas apie tai, kas buvo sudėtingiausia, atlikėjas pirštu duria tik į vieną dalyką – dainos tekstą.

„Tikriausiai dauguma mūsų galime padainuoti šios dainos priedainį, bet kai pradėjau mokytis kitas partijas, posmus, išmokti tekstą pasirodė kur kas rimtesnė užduotis. Tai pirma daina ispanų kalba mano gyvenime. Nebuvo lengva, bet ateity tikrai neatsisakau šios kalbos savo repertuare. Man tai viena gražiausių kalbų pasaulyje. Ji labai tinka išreikšti emocijas ar jausmus, kas neabejotinai yra svarbi muzikos dalis“, – apie naujus patyrimus dalijasi Rokas.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Gimtadienį šiandien minintis Radži – apie vieną geriausių savo naujų dainų ir gerbėjų suteiktą šoką

JP Redakcija

Panevėžio pramonės įmonių stogai trims vakarams tapo scenomis po atviru dangumi

JP Redakcija

K. Kerbedžio premjera: „Tai turbūt romantiškiausia mano daina“

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads