-3.5 C
Panevėžys
Pirmadienis, 24 vasario, 2025

Į viešumą grįžusi panevėžietė G. Kildišienė atskleidė savo vertybes ir tikslą

G. Kildišienė.

Buvusi Seimo narė, skandalingai pagarsėjusi Greta Kildišienė šią savaitę savo feisbuko profilyje surengė konkursą, kurio prizas – jos knyga „Atvirai“. Moteris ragino pasidalinti savo vertybėmis, o galiausiai paskelbusi nugalėtoją Greta pasidalino ir savosiomis.

„Pasidalinsiu ir aš vertybėmis, kurios man yra labai svarbios. Tai – laisvė, teisingumas, tikėjimas. Laisvė – man visada siejosi ir siejasi su Lietuvos valstybe – tai mūsų visų galimybė pažinti, rinktis, kurti. Ji nematuojama jokiais kitais tikrovės matais, tik atsakomybe bei teisingumu ir atsiskleidžia tik tada, kai žmonės nenusisuka nuo tikėjimo. Apie laisvę rinktis, teisingumo vingius ir besąlygišką tikėjimą aš rašau ir savo knygoje „Atvirai“, – rašė G.Kildišienė.

Neseniai moteris savo sekėjams atskleidė ir savo gyvenimo tikslą. Pasidalinusi nuotrauka su anglišku užrašu į apkalbų liūną dėl santykių su politiku Ramūnu Karbauskiu įklimpusi moteris rašė: „Labai gražūs žodžiai: mano gyvenimo tikslas dabar yra išties būti laiminga“.

Prieš kelias savaites Greta nusprendė grįžti į viešumą. Ji vėl pradėjo aktyviai reikštis savo puslapyje „Facebook“ tinkle.

„Rašau šį įrašą po ilgokos pertraukos. Po tokio puolimo, kuris jei ne fiziškai, tai dvasiškai man tikrai priminė tą baisią paauglystėje išgyventą akimirką, kai buvau sutraiškyta automobiliu… Tąkart atradau stiprybės atgimti, vėl stotis ant kojų ir eiti į priekį. Nenorėdama duoti peno purvo pilstytojams, pasitraukiau iš politikos ir knygoje atvirai papasakojau apie savo gyvenimą, pilną įvykių, kurių interpretacijomis buvo bandoma mane žeminti. Kiek netikėta, jog baimė, kad žmonės perskaitys mano knygą, keliems Seimo nariams kelia didesnį rūpestį, nei Rytuose vykstančios karinės pratybos „Zapad“. Žinau, jog buvo tikimasi, kad palūšiu ir manimi bus galima manipuliuoti purvu taškant kitus. Kas perskaitys mano knygą „Atvirai“ supras, jog gyvenimas mane labai užgrūdino. Noriu visiems asmeniškai padėkoti už palaikymą, už gerą žodį, įkvepiančius laiškus, o kartais tiesiog už nuoširdžią šypseną susitikus gatvėje“, – rugsėjo 18-ąją viešojoje erdvėje pareiškė Greta.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

G. Nausėdai knygoje žeriant kritiką konservatoriams, I. Šimonytė užsiminė apie jų susitikimą: neblogas dalykas yra veidrodis

JP Redakcija

Knygoje G. Nausėda atvirai pasakoja apie santykius su konservatoriais: būčiau patekęs į gudriai paspęstus spąstus

JP Redakcija

Žmogaus teisių centras apie G. Nausėdos poziciją dėl civilinės sąjungos: nuomonė nėra aukščiau Konstitucinės doktrinos

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads