„Siemens“ arenoje vyko įvaizdinė repo grupės „G&G Sindikatas“ fotosesija



G&G 2„Siemens” arenos požeminė stovėjimo aikštelė virto milžiniška fotostudija – čia prieš fotoobjektyvą stojo visi penki „G&G Sindikato“ grupės nariai.

„Išleidus naują albumą  natūraliai atsirado poreikis naujoms grupės nuotraukoms. Atsibodo naudoti tas pačias nuotraukas koncertų anonsuose. Toks pavasarinis atsinaujinimas. Žinoma, tai tik detalė, svarbiausia – muzika“, – sako grupės „G&G Sindikatas“ lyderis G. Liaudanskas-Svaras.

Paklaustas, kodėl tiek ilgai atidėliojo surengti grupės fotosesiją, Svaras juokavo, kad tai tas pats lyg vyrui nueiti apsipirkti – pakanka tai padaryti kartą per kelis metus. „Žinoma, turime daug nuotraukų iš koncertų, tačiau tai ne tas pats. Po šios fotosesijos jaučiamės lyg užsidėję seniai lauktą pliusą“, – linksmai tęsė Svaras.

Fotosesija požeminėje „Siemens“ arenos automobilių stovėjimo aikštelėje vyko tris valandas. Grupę  įamžino nuolatinis jų draugas ir fotografas Vytautas Dranginis. Iki šios, paskutinė grupės fotosesija buvo rengta tik 2012 metais.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads